Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalja, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy még facebook-on is könnyebben lehet ismerkedni mint Tinderen?

Figyelt kérdés

Ezt nőként írom.

Fb-on előbb jelölnek be vagy ìrnak rám ismeretlenül értelmes férfiak.


Előny ha van közös ismerősünk.


Tinderen csak az időmet pocsékolom.



2022. jún. 25. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Férfi oldalról egykutya, itt se ott se.
2022. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Igen, a nők válogatnak. Nem is keveset :)

És hopp, 35 évesen vagy egyedül vagy szar kapcsolatban végzik :)

2022. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Férfi oldalról nézve ugyanaz, ahogy 1-es is mondta. Ha jól nézel ki, akkor minden jó, ha nem, akkor reménytelen itt is, ott is.
2022. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen.

Ha facen írsz valakinek (persze csak ha visszajelölt), arra jobban oda fog figyelni.

Több kép, több info van rólad.

Tindert meg lehet csak unalombol hasznalja.

2022. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagy szerencséd akkor ezek szerint, mert nekem van olyan női ismerősöm, akit mindig csak a "kevésbé értelmiségiek" találnak meg Facen. De hát még mindig nagyobb az esélyed kifogni egy jófej pasit közülünk Facebookon, mint akár a Tinderen, akár másmilyen appon.

Én is ezt tapasztaltam a lányok terén. :)

2022. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolhatod hogy a pasiknak még nehezebb az ismerkedés. Mi ránk nem írnak vadidegen lányok ismerkedés szempontjából :)
2022. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal nőként Tinderen egyszerűbb, Facebookon ha írnak is, akkor vagy 30 évvel idősebb, vagy csúnya, vagy primitív az illető. Pedig ha ott is olyanok írnának mint Tinderen nyitott lennék a Facebookos ismerkedésre is.
2022. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!