Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kb. minden második nőt megd_gna a korosztályában, akkor mégis miért kellene értkékelnem azt, hogy én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 13:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%

"4-es valamit fordítva olvastál. Férfiról van szó. R.banc csak nő lehet. A férfi nem aláfekszik, hanem megdugja a nőt."


A férfi rbanc a hímrbanc. Amolyan szabad préda. Az viszi, aki akarja.

2023. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
17%

Egy férfinak dicsőség, amikor lefektet egy nőt. Szexuális siker. Zsákmány. Hódítás.

Tudod, a kulcs meg a zár hasonlatot biztos ismered.

Ha egy férfi sok nőt megdug, az a férfi SIKERES.

Ha egy nőt sok férfi megdug, az a nő R.BANC.


Fogadjátok el, hogy így működik a rendszer. 🙂

2023. febr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy valaki mit tenne feltételes módban, korántsem egyenlő azzal amit valóban tesz.

Én nős vagyok de ha nem lennék akkor minden 2ik nőt megdugnék szívesen.

Így viszont, mivel szeretem a feleségem nem is érdekel senki...

2023. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell értékelned.

Legfeljebb kimaradsz.


Az a pasi, aki minden második nővel lefexik, az nagyon tud valamit az ágyban.

És igen - a csajok szinte "ajánlják" egymásnak, ők teremtik meg a nagy szexuális image-t!

Nekem volt egy ilyen pasim, és mondhatom, hogy életem első észbontó orgazmusát vele éltem meg!

Tilos az ilyenbe beleszeretni, arra kell használni, amire való: szexuálisan repítsen a mennyekbe. Másra nem jó.

Mellettem volt még egy tucat nője aktuálisan, de tudtam is róla, meg nem is zavart, nem tartott sokáig, de rengeteg örömöt okozott.

Szeretettel gondolok rá vissza.

2023. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
21%
12 nek igaza van. A társadalomba ez osi idok ota beepult.. mindig is a ferfi lesz a dicso ha sok a skalp a nok meg vesztenek az erkolcsi ertekukbol.
2023. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
15. Mondjuk az intelligensebb emberek szerintem el tudják engedni ezt a gondolkodást. Igen, a férfiak is.
2023. febr. 25. 15:56
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem gondolkodás, ez a biológiailag belénk kódolt viselkedés. A biologiát nem lehet kijátszani. Hiába vagy liberális, feminista, akármi... a biológia mindig nyer.

Férfi megdugja a csajt: sikeres. Nőt megdugnak: r.banc.

Törődjetek bele.

2023. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
17. Az éhség is egy elsődleges biológiai ösztön, mégsem zabálok bele a kenyérbe fizetés nélkül, ha éhesen megyek vásárolni.
2023. febr. 25. 16:07
 19/41 anonim ***** válasza:
22%
18 - tudsz még egy pár ilyen rossz példát hozni?!
2023. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
22%
16. Nem lehet elengedni ha a no sok futykosbe csucsult.
2023. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!