Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém nagy méretű hölgyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém nagy méretű hölgyet találni társnak miért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Teljesen odavagyok a hatalmas idomokkal rendelkező nőkért,de nehéz találni ilyen testalkatú társat.A társkeresőkön nincsenek 150kg+-os nők,sajnos.

2023. febr. 24. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Tudjuk már. De a helyzet az, hogy ilyen méretű hízásnál már nem a társkeresés a legnagyobb gondjuk. Már a segg törlés is igencsak probléma.
2023. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek? Nekem vannak de elküldtem őket
2023. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Fatfan? Komolyan döbbenet, hogy évek alatt nem találtál ilyen nőt a világ egyik legelhízottabb országában.
2023. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert jóval fiatalabbat keres magától szép arccal. De azért lássuk be, hogy akinek a melléig ér a tokája, a szemei behízva, annak már nem igazán látszódik az arcának a szépsége.
2023. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Rossz helyen keresed oket. A disznofetised a disznoolban eld ki.
2023. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő bénaság tényleg. Facebookon is látni nagyon elhízott nőket. Ennyi idő alatt lehetett volna találni
2023. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Baromi kevesen vannak, ennek egy része már foglalt, és a többségük annyira rossz egészségügyi állapotban, hogy aki közülük szingli, az pont nem a társkereséssel fog bajlódni, hanem azzal, hogy már megint nem tud 10 méter menni szívfájdalmak nélkül...
2023. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb kezeltetni magad? Szerintem több száz kérdést írtál már ki.


Én már azt is mondtam neked, hogy menj ki Amerikába, ott rengeteg ilyen nő van. Erre jön a nyafogás, hogy nem tudsz angolul. Hát akkor tanulj meg b+. Az angol alapszinten nagyon könnyű, szinte azt mondanám, hogy pár hét alatt meg tudsz annyit tanulni, hogy kezdetnek elég legyen.


Ha neked ez tényleg ennyire fontos, akkor miért nem hozol áldozatot érte??

2023. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik az eljegyzés megszállottja, a másik meg a hájé, a harmadik meg a büdös lábaké. Honnan van itt ennyi mániákus?
2023. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

4


Nekem mutatott priviben képeket ilyen nagyon kövér nőkről és bármilyen meglepő, volt köztük nagyon szép arcú is.


De. Én tényleg nem akarok bántani senkit, soha nem kritizáltam a nőtársaimat a súlyuk miatt, szerintem tök rendben van, ha valaki kövérkés, kövér, molett. De 150 kiló felett?? Egy ilyen súlyú ember már nem tud rendesen mozogni sem. Ahol lakom, van egy elég kövér nő (egyébként szép az arca), szerintem 100 kiló sincs vagy akörül van és kész kín nézni, ahogy sétál. Szerintem a combjai teljesen szétdörzsölik egymást, stb. Amúgy egy nagyon kedves és rendes nő, de nem hinném, hogy nagy baj lenne, ha lefogyna egy 20-30 kilót.

2023. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!