Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig minden férfi átvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden férfi átvert akit szerettem, hogyan hihetnék újra az őszinte szerelemben? 24/l

Figyelt kérdés
Nagyon naív, iszonyatosan érzékeny és érzelmes lány voltam, de mára már kihalt belőlem minden hit, azóta rengeteg emberrel lefekszem, és nem bírok kötődni senkihez. Ez nem tudatos, de annyira nem tudok megbízni senkiben a történtek után, hogy igazából azt is rezzenéstelenül nézném ha a szemem láttára csalnának meg. Úgy vagyok vele, “kihasználjuk” egymás testét aztán ennyi. Nem érdekelnek az érzelmek. Ha valaki bókol, vagy úgy tesz mintha tényleg érdeklődne sem veszem komolyan, irritálni is kezdett, ha valaki túl sokszor keres, mert előre haragszom rá, hogy szinte 100%, hogy csak hülyítene. Lepereg rólam minden szó. Elvagyok velük, élvezem, hogy mennyi ember szexinek tart és egyáltalán nem tudnak meghatni se pozitív, se negatív értelemben. Hidegen hagy minden, rideg vagyok és érzelmileg teljesen elérhetetlen, érzéketlen és sokszor bunkó és arrogáns is. Pedig nagyon szerény voltam.

2023. febr. 24. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
lécci szekszelj velem is
2023. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Fordíts: most te verd át őket:

https://www.youtube.com/watch?v=_vXsTUgHOvI

2023. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Talán a naivitásodon kéne csiszolni, és nem mindenkivel két szó után összefeküdni.
2023. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Talán akkor nem voltam világos, de akkor leírom kedves utolsó, hogy az első 2 szerelmem esetén voltam nagyon naív, és az elsővel fél év után feküdtem le, a másodikkal meg le sem feküdtem. Az utána következő 3 személyhez meg már tudatosan nem mertem kötődni, előbb okosan megfigyeltem mi les a sok “életem szerelme mondatból.” Hát az lett, hogy 1-nek mellettem titokban barátnője volt, a másik 2 hét után megcsalt, a harmadik pedig csak szimplán kamuzott. Csak egyikükkel feküdtem le.
2023. febr. 24. 21:55
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen kategóriás csávók, akiknél ez boritékolva van. Ettől még nem minden férfi szemét. Másrészt fordítva is sok ilyen van, amikor a nő a hűtlen.


Kívánom neked, hogy találd meg azt, akiben nem csalódsz. Van egy lányismerősöm, kb évekig küszködött, ismerkedett... és most évek után találkozott olyan sráccal, aki tényleg szereti, és nagyon jól megvannak... már össze is költöztek. De évekig viszont a folyamatos csalódás volt a tapasztalata.

2023. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ez a 3-as. Még én is értettem mit akar mondani a kérdező, hát nem azt ami a 3-as kommentben van.
2023. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas vagy és valószínüleg buta is. Húzof az időt és csodálkozol. Mennyi vagy? 19?
2023. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
jól tudsz választani :D
2023. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

tehát gyökerekkel kezdesz folyamatosan, és nem egy komoly, értelmes férfival, aki megbecsülne.

Pedig elég sok ilyen férfi van, csak ki kell nyitni a szemed. Lehet nem a legjóképűbb, izmos, gazdagok között lesz, de létezik elég sok.

Én anno volt egy lánybarátom, aki ugyanezt csinálta. A válasz az volt, hogy de hát neki ő tetszik. Mondtam neki, rendben. De már az első jelekből úgy, hogy nem is láttam a srác viselkedését, megmondtam hogy sírni fog a végén elég hamar... annyit kértem csak tőle, hogy írja le miket csinál a srác. Az elején befűzte, egy ideig jó volt, aztán a srác megunta a lányt, és meg is csalta.

Kiderült, és a lány sírt sokáig. Én pedig előre figyelmeztettem, hogy ez lesz a vége. Vannak nagyon egyértelmű jelek és viselkedések, amikből annyira könnyű látni mi a valódi célja a másiknak...

2023. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kell hinni.

Miert akarnál hinni a semmire?

Ha vki kivált bizalmat ismered, akkor rájössz, h bizhatsz e benne vagy nem.


De légből akarsz csak úgy hinni csak ugy bárkinek?

2023. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!