Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, ha x idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha x idő után újra előkerülne az, aki ismerkedés közben váratlanul eltűnt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy neten beszélgettek, ismerkedtek valakivel, megvan az összhang, szimpatikusak vagytok egymásnak, a tetszés is kölcsönös. Aztán a beszélgetőtársatok egyik napról a másikra váratlanul eltűnik, de úgy, hogy ti erre semmi okot sem adtatok. Telnek a napok, a hetek, semmi hír róla, míg végül felbukkan, és mond valamit, hogy miért történt ez így, és szeretné folytatni a dolgot. Ti ilyenkor adnátok neki egy másik esélyt, vagy haragudnátok rá, amiért lógva hagyott benneteket, és elmúlna belőletek a vonzalom/érdeklődés? Mindkét nemhez tartozók válasza érdekelne, illetve akár elméleti, akár gyakorlati megfontolásokat is köszönettel veszek. Nálam ez most inkább csak elméleti helyzet, de titokban még várom azt, hogy előkerül. Viszont akinek volt már ilyen jellegű konkrét tapasztalata, arra is kíváncsi lennék, hogy ő hogyan reagált.

2023. febr. 28. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen adnék neki esélyt, bármit is mondana.
Ha megfelelő magyarázattal szolgálna, csak akkor adnék neki esélyt az újrakezdésre.
Ha megfelelő magyarázattal szolgálna, akkor is csak annyit mondanék neki, hogy "nem tudom, gondolkodni fogok".
Nem adnék neki esélyt, és ezt nyíltan megmondanám neki.
Nem adnék neki esélyt, viszont ezt nem mondanám meg neki nyíltan, én is hülyíteném őt.
Nem reagálnék a megkeresésére.
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Egx rakat ilyen ismim akikkel hol csetelünk találkozink elvagyunk, hol nem, aztán megint, aztán mégse, és megint.

Kinek épp milyen az élete, hogy ér rá.

2023. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1: Oké, de ha komolyan gondolod a barátkozást vagy a párkapcsolati ismerkedést, akkor azért legalább heti egyszer csak tudnál pár percet szánni arra, hogy írj neki. Vagy ha mondjuk ismerkedtek, és azt állítjátok egymásról, hogy fontosak vagytok egymásnak, akkor szerintem szakítotok arra időt, hogy legalább pár sorban értesítsétek egymást, hogy most sok dolgotok van, de nem akartok eltűnni. Ha valakinek igazán fontos a másik, akkor a nagy elfoglaltságai közepette is tud lopni pár percet egy rövid üzenet megírására.
2023. febr. 28. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled kérdező, hetekre eltűnik és aztán előállna valami habiszi szöveggel? Nincs esélye. Miért? Mert én min 4 nap - max 1 hét után letiltanám. :)
2023. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3: Én sajnos még mindig várok rá, már annak is örülnék, ha legalább tisztázódna, hogy miért tette mindezt. Így még lezárni sem lehet normálisan a dolgot. Túlságosan is érzékeny vagyok, és nagy hibám, hogy szeretek tisztán látni.
2023. febr. 28. 20:06
 5/21 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2023. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt egy nagyon jó chathaverom, akivel hónapokig irkaltam, de egyszer csak eltűnt szó nélkül szintén.Letiltottam, más nicken rám írt magyarázkodni, de nem érdekelt egyáltalán. Néha van úgy, hogy már késő. Pedig bírtam, de nem adtam neki esélyt újra hülyére venni, mert neki nem ért annyit a sok chatelés nyilvánvalóan mint nekem, ha úgy érezte volna, akkor írt volna előbb, vagy még az eltűnés előtt, hogy bocsi, de nem lesz most időm, vagy nincs kedvem tovább "barátkozni" de mivel még arra se méltatott így én csak visszafizettem a kölcsönt.

(3-as voltam)

2023. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Ez a ghosting játszma.

Negatív élményem van ezzel.

Feltünik, olyan az egész hogy ez most tényleg összejön, egészen addig amíg a gostingoló meg nem erzi hogy te ezt tényleg komolyan gondolod, és tényleg talizni akarsz vele.

Amint ez egyertelmű lesz ő kielegül a fontossága érzésétől és ujra goshingolni fog.


Tehát egy ilyen beteg jatszmàzó nem őszinte lelket csak úgy tudsz megszerezni ha végig játszmaban maradsz, soha nem mutatod be a valós lapjaidat amíg meg nem szerezted.

2023. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#5: Nem olyan régen, viszont aránylag intenzíven chateltünk, majdnem minden este volt 1-1,5 óra, néha több is. Hamar kialakult a kölcsönös rokonszenv, érdeklődés, valamiféle kölcsönösnek tűnő kötődés is. Aztán hirtelen vége, és nem értem, hogy miért. Ha bármit írt volna, hogy most nincs ideje/energiája ezt folytatni, vagy hogy túl messzire mentünk, és ő csak könnyed időeltöltésre gondolt stb., akkor igyekeztem volna megérteni őt, de ez így nagyon bosszant és elkeserít.
2023. febr. 28. 20:34
 9/21 A kérdező kommentje:
#7: Ebben van valami, viszont ha meg ő kiteríti a lapjait, és úgy tűnik, hogy próbál közeledni hozzád, de te "tartózkodó" maradsz, akkor meg azért tiplizik, mert hogy te vagy az "érzéketlen tahó", aki képtelen ugyanannyit beletenni egy ismerkedésbe, mint ő. Szóval a franc se tudja, hogyan jó ez, szerintem az a baj, hogy az emberek csak a másiktól várják el az őszinteséget, a bátorságot és a gerincességet, de ők maguk ezt képtelenek teljesíteni.
2023. febr. 28. 20:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy miért érzel így, engem is rettenetesen frusztrálna a helyzet.

Ugyanakkor nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, amiben ne lenne a másiknak ideje legalább egy rövid mondatban elmondani, hogy most el fog tűnni. Költözni fog, sok a munka, családi problémák, túl sok neki a kettőnk kapcsolata - akármi, bármi indok, ezek mind beleférnének egy rövid üzenetbe, amit a vécén tojás közben le tud pötyögni. Nincs kifogás, hogy ezt előre miért nem tudja elmondani, márpedig ha tényleg fontos lennék neki, akkor erre gondolnia kéne. A mai világban nincs olyan, hogy valakinek nincs lehetősége egy nap 2 percet szánni egy üzenet megírására, nagyon max kedve nincs vagy eszébe se jut.


De nem gondol, így nyilván nem vagyok neki fontos mégsem. Ha én többet látok bele a dologba, az szívás és nyilván pocsék érzés, de ennek ezek a hirtelen szó nélkül eltűnős esetek elég egyértelmű indokai.


Egyedül azt fogadnám el indoknak, hogy balesetet szenvedett és kómába került vagy valami olyan dolgot csinált, amiért instant börtönbe dobták (ez utóbbi esetben mondjuk akkor sem akarnék vele ismerkedni tovább, ha aktuálisan értesít az eseményekről). Szóval marad az, hogy hirtelen súlyos egészségügyi problémával küzd, ami vagy fizikailag, vagy mentálisan akadályozza az ismerkedés folytatásában.

2023. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!