Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általános problémám az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános problémám az alábbi képeken társkereső használata során, tudom, nagyon béna vagyok bizonyára, de mi a baj, unalmas?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 27. 20:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, bár előre megírtam, hogy a chat-en való ismerkedés tapasztalataim alapján nem működik sosem (önkritikusan adtam elő), de ha nem így vezetem be, csak simán bemutatkozom és visszakérdezek, akkor se szokott működni, törlés…
2023. febr. 27. 20:58
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha valamit negatívan indítasz, arra alapból nehéz pozitívan reagálni.. meg most egy ismeretlen ilyenre még is mit tudna írni? "oké..?"
2023. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem, esetleg válaszol… mondom, ha nem így kezdem, akkor is ez van (bár néha röviden ír valamit és úgy töröl, ez szinte kivétel nélküli, igaz, azt mondja, persze, talizhatunk). Annyira nem is érdekel, de azért egy érdekes dolog… nem vagyok elég extra, gondolom, bár ők se azok… :)
2023. febr. 27. 21:13
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy az első mondatban felajánlod a személyes találkozást. Azt se tudod, hogy ki ő. Egy szót sem váltottatok. De azért még odanyomsz négy üzenetet, miközben az se biztos, hogy a nő akar tőled bármit.

Túl sok. Vegyél vissza!

2023. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet! Szerintem azonban ez is félreértés, hiszen rögtön utána írom, hogy beszélgethetünk ott is (bár én se írtam épp regényt, csak tisztességgel bemutatkoztam, de ezek szerint egyeseknek ez is sok). Máskor meg az a baj, ha nem írok?
2023. febr. 27. 21:24
 6/27 A kérdező kommentje:
Amúgy visszajelölt egy “beszélős” oldalon, vajon mit várt?
2023. febr. 27. 21:24
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Bár én férfiként írok választ, de nekem nagyon sterilnek, szabályosnak, túl civil, túl...olyan bevett, szokásosnak tűnik....mármint nekem.
2023. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Persze, nyilván, erre gondoltam már én is, de mit várt? Filmsztár leszek? Vagy a hobbim az ejtőernyő meg a siklórepülés? Nem értem… sőt, olyan elvetemült vagyok, hogy még néha érdekesnek is tartom a munkám :)
2023. febr. 27. 22:01
 9/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem gondolom azért komolyan, hogy olyan szörnyen rossz dolgokat írtam, csak picit már elkeserítő…
2023. febr. 27. 22:03
 10/27 Rising Phoenix ***** válasza:
95%
Egyetértek az előttem szólókkal. Rögtön az első megnyilvánulásod egy negatív tulajdonságod felemlegetése. Erre nagyjából semmit nem lehet válaszolni. Még két szót sem válaszolt (esélye sem volt) máris forszírozod a személyes találkozót. A fogalmazásmód túl hivatalos, steril, nem valami bizalomgerjesztő. Vártál egy keveset, nem írt vissza, erre elkezdtél magadról írkálni kérdés nélkül, a rossz indítást megspékelve még eggyel. Ne írj magadról, amíg nem kérdez, így lesz lehetősége kérdezni. Két figyelmenkívül hagyott üzenetre még egyet rádobni, meg már olyan, hogy légyszi vegyél észre... Ha mindenképpen szóra akarod bírni annak ellenére, hogy bunkó módon nem válaszolt az elsőre sem, akkor a következő üzeneted kérdés legyen, és ne írj semmit magadról.
2023. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!