Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lottónyertesként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lottónyertesként érdemes ismerkedni társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Aki nyerte,már kiélte magát,utazások,bulizás meg volt.

Komoly kapcsolat céljából érdemes ismerkedni társkeresőn,vagy inkább élőben?

Nyeremény után volt egy laza 5 év,amibe belefért minden,amit ember valaha kiakarna próbálni.

Ha ezek után komoly kapcsolat lenne ideális,mit javasolnátok ismeretlenül egy egcsömörlött embernek?


2023. márc. 1. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Legjobb helyen vagy a gyk erre a legjobb hely!
2023. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még leírni, 30-as évei vége felé járó férfi.
2023. márc. 1. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
#2 és nem incel is? mer akkor aztán hú
2023. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Én azt javasolnám, hogy kímélje meg magától a normális, nem kiélt embereket.
2023. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

, hogy valaki lottónyertes, nem feltétlenül befolyásolja azt, hogy érdemes-e társkereső oldalon ismerkedni. Mindenki más életutat jár, és az, hogy valaki nyert valamilyen összeget, nem jelenti azt, hogy mindent elért az életben, és ne keresné a boldogságot és a párkapcsolatot.


Ha valaki komoly kapcsolat céljából szeretne ismerkedni, akkor mind az online, mind az offline társkereső lehetőségeket érdemes megfontolni. Az online társkereső oldalak előnyei közé tartozik, hogy nagyobb esély van arra, hogy olyan emberekkel találkozzunk, akiknek az érdeklődése és értékrendje hasonló a miénkhez. Az offline ismerkedés előnyei közé tartozik, hogy a személyes találkozók során könnyebb és gyorsabb az érzelmeket és a kapcsolatot felépíteni, és jobban megismerhetjük a másik ember testbeszédét és reakcióit.


Ha valaki egycsömörlött és szeretne komoly kapcsolatot, akkor először is érdemes átgondolni, hogy miért nem voltak eddig tartós kapcsolatai. Lehet, hogy valamilyen rossz tapasztalat miatt nehéz neki megbízni másokban, vagy hogy nehéz kötődni. Ha ezek a problémák fennállnak, akkor érdemes szakember segítségét kérni. Ha azonban nincsenek konkrét akadályok, akkor érdemes nyitott szívvel és pozitív hozzáállással közelíteni a társkereséshez, és lehetőleg olyan emberekkel találkozni, akiknek a célja hasonló az övéhez.

2023. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem értem hogy ez most itt miért függ össze hogy nyertél valamikor a lottón?

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Azt sem tudjuk mennyit nyertél, mondjuk nem ez a fontosabb, inkább az, hogy ebből maradt e egyáltalán valami, esetleg befektetted ami további hozamot termel, nem tudjuk.

Nekem pl tök mindegy kinek honnan mennyi pénze van, ha nem tud vele bánni, azt az embert nem tudom komolyan venni mint társ, partner,olyan mintha nem nyert volna semmit, mert pár év, és ugyanott tart mint nyeremény előtt, vagy még lejjebb.

2023. márc. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Lottónyertesként csak velem érdemes ismerkedni, 31 éves nő vagyok, szintén sokat élt:)
2023. márc. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Golfklub

Jachtklub

Lovas dijugrato

2023. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Ugy fugg ossze hogy nyert egy rajat penzt, elitta, elutazta, elzabalta, elku.rvazta, aztan a penz elfogyott. Most mar hianyzik a jolet, ezen kesereg hogy nincs tobb beefsteak es nincs tobb mumellu topmodell ku.rva es ugy gondolja majd eme depressziojat kezelteti egy kedves csinos novel tarskeresorol egy komoly kapcsolatban, bar nehez lesz lejebb adnia.
2023. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de a profilképedre írd ki, hogy lottónyertes vagy, máskülönben - hacsak nem nézel ki teljesen tökéletesen -, egy nő sem fogja megnézni a profilodat, ezért nem tudják meg, ezért nem is olvassák el az üzeneteidet.
2023. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!