Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek ő szimpatikusna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ő szimpatikusnak számít?


2023. márc. 2. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 Itt igy szoktam irni :D Eloben nem all a szamra ez a fajta beszed. Itt ram ragadt.
2023. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van benne valami nagyon irritáló. Nem szimpi.
2023. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen, és nem is mondott hülyeségeket.
2023. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik nekem, de belehallgattam és meglepően jókat mond!
2023. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Valaki írta már előttem, hogy olyan, mint ha részeg lenne, azt se tudná hol van, de azért próbálja osztani az észt. Nekem is pont ez az érzésem vele kapcsolatban, de gondolom nem az és ő alapvetően ilyen. Nem sokáig tudnám elviselni még ismerősként sem, több meg biztos nem lenne belőle. Amúgy külsőre nem lenne vele semmi bajom, de a személyisége (már amennyi ebből átjött) elég irritáló számomra.
2023. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hú de alkesz beütése van.
2023. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!