Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tolakodónak számít,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tolakodónak számít,ha egy idegen, fényképről szimpatikus hölgyre ráírok,hogy nincs e kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
37(f) évesen elváltam. Nézelődök a facén az ismerősök ismerőseibe van pár nő aki tetszik.Persze csak olyanokra írnék rá aki nem rakta ki,hogy kapcsolatban van,házas,képei közt sincs más férfival,mint pár.
2023. jan. 12. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
nem biztos hogy díjazza, de egy próbát megér, én is így találtam barátnőt
2023. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hans Pötterman ***** válasza:
88%
Embere válogatja,van akinek az,van akinek nem. Előre ezt nem lehet tudni, szerintem próbáld meg, ha nem akar nem válaszol.
2023. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Sok embernek azt sincs kiírva, hogy hülye, mégis az. Sztem nem érdemes így "vadászni", mert ha tényleg van közös ismerős lehet nála fog panaszkodni, ez meg az ismeretség rovására mehet.

Van ezer és egy társkereső csoport/oldal, javaslom inkább ott mazsolázz.

2023. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Én nem szeretem, ha random rámírnak, de ha egyszer normálisan rám ír, majd elfogadja a (szintén korrekt) elutasítást, akkor azzal nálam nincs semmi probléma. Sőt, az ilyen embereket tisztelem is, remélem hogy hamar megtalálják a párjukat.


Nálam az tolakodás, ha többször ír, hisztizik az elutasításon, ilyenek.

2023. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nőként mondom. Szerintem kellemetlen ez a fajta közeledés és a szöveg pedig olyan hogy annyira unalmas és közhelyes, hogy ettől mindenki kiszalad a világból. Kinek lenne kedve egy vadidegen facebook profillal beszélgetni. Meg tök furcsa mondat ez. Mi az hogy lenne kedved beszélgetni. Miről... minek, miért kivel? Nem értem miért kerdezne valaki ilyet. Ezzel a mondattal szerintem csak a kudarcot garantálod.

Ha mindenáron facebookon akarsz ismerkedni, akkor szerintem lépj be valamilyen csoportokba, ami tényleg érdekel, pl túrázók vagy akármi és ott a közös hobbi révén beszédbe tudsz elegyedni nőkkel, és találj ki valami fantáziadúsabb szöveget, pl bókolj, vagy mondd hogy de jó ez a fénykép, hol van ez a hely, vagy nagyon tetszett a hozzászólasod, és innen már el lehet indulni.

2023. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Arról nem is beszélve kérdező, hogy van aki nem is teszi nyilvánossá, hogy foglalt. Inkább nézelődj a facebook társkeresőjében. Jobban jársz hidd el.
2023. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez tolakodás.
2023. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez a "ránézésre meg fényképről szimpatikus" nem létezik. Kivéve ha a szimpatikus a "dugnám" szalonképes megfogalmazása.
2023. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Írj rá nyugodtan. Bátrakké a szerencse.
2023. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik az ilyen közeledés, ettől függetlenül túl sok vesztenivalód nincs. Legfeljebb az lenne kínos, ha mindenkire rárepülnél és tudnának egymásról. Ilyen nekem is volt az ismerkedési körömben, mikor hozzám ért a fickó, volt vagy 20 képernyőképem az üzeneteim között arról, ahogy másnak koppra ugyanazzal a szöveggel próbálja előadni, hogy milyen ritka, mikor ilyesmit csinál.
2023. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!