Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy a nők ennyire elvárjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a nők ennyire elvárják manapság a félmilliós keresetet legalább, azt jelenti, hogy a nettó 200 ezer körül kereső férfiak egyáltalán ne álmodozzanak barátnőről?

Figyelt kérdés
Sőt, teljesen átlagnak, alapnak tartják a nők akár itteni kommentjeik szerint is, hogy egy férfi legalább félmilliót keressen... Ez azt jelenti, hogy az ez alatt kereső férfiak elfelejthetik a barátnő témát? Miért lett ilyen arrogáns a nők nagy része?

2023. márc. 3. 19:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%
De lehet barátnője. Ketten elvegetálhatnak ennyiből. Csak gyereket ne vállaljanak, ès szüljèk meg a nyomorba.
2023. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
8 Aha, akkor szerinted miért van annyi nyomorgó család? Velül mi a helyzet? Erre válaszolj, légyszives.
2023. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Sose unod ezt meg?


A mai trollkodásod nem volt már elég?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

13#

Sajna sose fogják megunni, max akkor ha lesz csaja. Annak az esèlye meg elèg csekèly. Szinte 0.

2023. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De itt nincs olyan, akit szintén felháborít a nőknek ilyen szintű arroganciája? Hogy lehet az, hogy sokaknak teljesen rendben van, hogy a nők lassan minden férfitől elvárják, hogy üzletember legyen?...
2023. márc. 3. 19:50
 16/29 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt a nőknek ez jobban elvan nézve.


Másrészt az itteni válaszolók egy jelentős része femcel feminista aki a sikerterlen férfiak terorrizásával vezeti le, hogy nem tette magáévé egy adonisz testű pénzeszsák chad.

2023. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Én férfiként is elvárom magamtól a fél millió forint feletti keresetet.
2023. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem várom el mindenkitől, csak egy embertől. A többi nem érdekel, őket se érdekelje az én véleményem.

2. Lehet barátnője, csak nem én leszek az. Eleve, foglalt vagyok.

3. A párom 300 körül keres. Igaz, ő gyakornok nappalis alapszakos egyetemistaként, nem is végzős, szóval sok tárgya van.

4. Amit elvárok, azt teljesíteni is tudom

5. Boldog voltam szingliként is, a párkapcsolat nem létszükséglet, kizárt, hogy belemenjek valaha is egy nem megfelelőbe.

2023. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Figyi, ha jól nézek ki, adok magamra, okos is vagyok és életképes, megengedhetem magamnak hogy 2 udvarló közül ne az árufeltöltő Józsit válasszam, hanem a sikeres és jóképű Zsoltit.
2023. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
Azért manapság fél millát nem nehéz összehozni. Kell egy jó szakma, rátermettség, hogy ne a főnöktől várd, hogy megmondja mit hova tegyél és meg is van.
2023. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!