Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért hangoztatják, hogy nekik átlag nő kell, aki tud főzni,mosni takarítani, szép a lelki világa, jól is néz ki, stb, és ha elveszik feleségül utána meg a póthajas, műmellű cicababák után futnak?Meg össze-vissza kalandokat keresnek a neten?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tényleg jó lenne egy házias/kedves nő. De én nem vagyok jó nekik mert 300 ezret keresek meg 100 kg vagyok.
2023. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Műhajas cicababa kell a .... nos annak. Futok más után, de azok is természetesek. :)
2023. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én főzök, mosok, takarítok magamra, szóval nem azért kell olyan nő, aki ért ezekhez, mert azt akarom, hogy kiszolgáljon. Hanem azért, hogy meg tudjuk osztani a házimunkát.


Az meg, hogy valaki ért-e ezekhez nem függ attól, hogy milyen kinézete van. Egy cicababa is tudhat főzni, mosni, takarítani. Teljesen alap dolog ez annál, aki egyedül él.

2023. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
3: ha adsz magadra, az nem azt jelenti hogy: " műszempilla, műköröm, mű mell, mú barnasűg, műhaj, stb.aztán keresed az "igazi" férfit. Attól, hogy adsz magadra, még nem leszel barbi.
2023. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nőként irom 1 pasit sem ismerek akinek ilyen műnőket akarna, vagy csak a nagyon gagyi pasik de azokkal tudod ki kezdene!
2023. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem mindegyik olyan, de persze vannak olyanok. De hát mi után "fusson" amikor a nők többsége műolasztik kategória?
2023. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha te csak ilyeneket ismersz, akkor veled van gond...
2023. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Ali 2023-ban még azt magyarázza, hogy "neki átlag nő kell, aki tud főzni,mosni takarítani", az egy bohóc és irreleváns, hogy utána milyen nőkre izgul.
2023. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ezt csak az önbizalom hiányos lánykák hiszik akiket visszautasítanak. Ne a férfiakban keresd egyből a hibát (és ne is általánosíts) hanem magadban.
2023. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki megteheti az fut utanuk, illetve akinek erre van igenye. A mű meles nők általában nem a te hétköznapi józska szerelmed félékkel kezdenek , tehát aggodni nem kell.
2023. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!