Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból ismerkedéskor egy férfi meddig számít kitartónak és mikortól elkeseredetten pitizőnek?

Figyelt kérdés

Nők szokták mondani hogy férfiakban már nincs kitartás és nem tudnak küzdeni a nőkért.


Viszont akik mégis küzdenek, azok beleeshetnek abba a hibába hogy pitiznek és átesnek a ló túloldalára.


Nők szerint mely pontig kitartó egy férfi és mikortól szánalmas kétségbeesett pasi aki rohan a nő után?



2023. márc. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Senki sem mondja ezt a férfiakon kívül, akik a nőkről próbálnak beszélni...


Ha egy egyértelmű "nem"et kapsz, akkor tipli van.

Ha beszélget veled a nő, akkor legyél kitartó abban az értelemben, hogy keresed a társaságát, és nem lépsz le, ha nem úgy megy minden elsőre, ahogy azt te elképzelted.


De ezt már elmagyarázták itt neked párszor, mert nem ez az első kérdésed erről.

Hányszor fogod még kiírni?

2023. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


linkeld már ide azokat a kérdéseket, én nem emlékszem hogy írtam volna ilyet

2023. márc. 9. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell kuzdeni senkiert, ez max abban az ertelemben letezik manapsag, hogy a csavo ket randi utan lelep, ha nincs szex, de igazabol ilyennel sem talalkoztam meg, aki komoly szandekkal ismerkedik es surgetne a szexet, szoval meg ebben sem.


Aki a nem utan tovabb nyomul, az minden esetben egy pitizos, idegesito kis nyomi.


Esetleg egy eletkepes pelda meg, van egy lany, aki zarkozott, nincs kimondva, hogy nem erdekled, neha meg nevetgel is esetleg egy vicceden, de a legelso randira hivasodra nem reagal egyertelmuen, de nem is utasit el, csak egy balfsz aki nem tud igent mondani, ebben az esetben esetleg lehet meg tovabb probalkozni egy picit, de ennyi. Minden mas esetben altalaban egyertelmuen ki van mondva, hogy erdekled-e a masikat vagy sem.

2023. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Nőként soha nem tudtam értelmezni, mit jelent küzdeni értem. Nekem kb azt jelenti, hogy valakit elutasítottam, de nem képes felfogni. És igazából a fejében küzd valamiért.
2023. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!