Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külsővel/anyagiakkal/tá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsővel/anyagiakkal/társadalmi státusszal kell rendelkeznem hogy egy ilyesmi csajnál jó legyek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, tudom, mindenki szerint teljesen átlagos, tucatlány, szerintem nem.


28F


ápr. 30. 20:19
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Hát biztosan nem valami 300-at kereső albérletben élő pocakos pasasnak van esélye. Kocsi alap, 700-800 nettó alap, jó/trendi külső alap.
ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a szüleit.
ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
77%
Sose fogom megérteni hogy miért az olyan vékony nők kellenek minden pasasnak akik szinte sósvizet se kapnak😅
ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
65%
20:22 Szerintem 6-700 ezer nettó, nem vetted figyelembe, hogy a kérdező nem 25 év alatti, így nem jár adókedvezmény :D. Persze nem túl stresszes munkával elérve. Jó és ápolt külső alap szerintem is. Stabil, viszonylag fiatal autó szintén alap véleményem szerint.
ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
76%
Havi 2 wellness, évi 3 nyaralás vmi egzotikus helyen és persze tökéletes külső.
ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak a csajt látnád a képeken, akkor lejönne. Nézd meg, hogy miket visel, milyen helyekre jár, stb.
ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
34%

Rém unalmas arca van, ha nem lennének agyontuningolva a szépségipar termékeivel a mai nők és nem lenne ennyi kiéhezett szerencsétlen férfi a nagy részük szóra sem lenne érdemes, köztük ő is.

Igényesnek és trendinek kell lenned egy ilyen csajhoz, 180 cm+ meg egy kis kondi de nem túlzásba véve mert az ma már nem divat inkább csak olyan atletikus alkat kell. Legyen valamilyen diploma mert neki okos, értelmiségi pasi kell. Meg kb 550-600 nettó havonta, fiatalka még ő egyenlőre beéri ennyivel is, EGYENLŐRE. Semmiképen ne legyél fizikai munkás, irodai meló, mérnök stb olyan pozicióban ahol tudsz felfelé lépkedni ha jelenleg nem is vagy komolyabb pozicióban, persze jobb ha már most vezető beosztásban vagy. Trendi haj, borosta ami mutatja hogy akár komoly szakállt is képes lennél növeszteni de azt azért mégse, majd ha összejöttök. Olyan sablon trendi huszonéves kiscsaj aki menő életre vágyik és egzisztenciára egy szintén sablon sportos, magas, tanult, jóképű, RENDES :DD pasival.

ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
34%
És szerinted hol fogsz belebotlani egy ilyen lányba? Tinderen aligha, oda inkább insta követők miatt megy egy hozzá hasonló kaliberű csaj, az utcán meg szintén egy a millióhoz az esélye hogy belefutsz és olyan szituba kerülnétek hogy elkezdj neki udvarolni vagy csak szövegelni. Ilyeneket nagyon ritkán látni tömegközlekedésen is, mindig kocsival hurcolják a popójukat.
ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
79%
8. szórakozóhelyek tele vannak ilyenekkel, Budapesten a forgalmasabb helyeken ahol sok üzlet is van pl: plázák, vagy csak simán az utcán a jobb környékeken ahol sok kiülős étterem meg bár van, most hogy jön a jó idő csurig van minden BP-en az ilyen kiscsajokkal, viháncolnak összevissza vagy játszák a flegma úrinőt, semmi különleges nincs bennük, dehát mindenki különleges embernek gondolja magát, én is, aztán semmi csak hús meg csont, egy szempillantás a földi életünk.
ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%
20:52 azért ne túlozzunk, a Hölgy nagyon gyönyörű, elég ritkán találkozni Hozzá hasonlóval.
ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!