Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van lenézve az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lenézve az aki gyárban dolgozik?

Figyelt kérdés

Gyári "melós" vagyok.

Szakmával. Nem betanított munka. Kb a himihumi diplomával rendelkezőket, még sok nem himi-humi diplomásét is agyonveri a fizetésem. Persze ez ismerkedéskor nem derül ki, de a későbbiekre már sor sem kerül amikor elmondom hol dolgozok.


Ez gáz a mai világban?

Ennyire? Komolyan?

Inkább van egy nő egy fele ekkora anyagi biztonságot nyújtó emberrel, csak "ne legyen piszkos a keze"?



2023. márc. 12. 19:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Nem kell általánosítani ismét, hogy a legtöbb nőnek, csak diplomás hapsi kell. Nekem nem gond a szakmunka és ismerettségi körömben is talán egy nőt ismerek, akinek számítanak ezek a dolgok.
2023. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert nem vagy szerintük olyan intelligens, mert a pénz számít, mert a jövőben több mint valószínű, hogy nem fogtok kijönni.

Példaként képzeld el: Te rohadsz a gyárban 2 vagy 3 műszakban, ő meg egy orvos, vagy ügyvéd. Értesz te az ő munkájához? Nem, ő se a tiédhez, persze lehet egy ideig elvagytok, meg is egyeztek, de a különböző életmód gondolkodás kimutatkozik. Majdnem minden nő biztonságra vágyik érzelmi téren (is). Szerinted akkor belefognak egy halálra ítélt kapcsolatba? Vannak kivételek, van aki igen és vannak olyan párok, akiknél nem okoz problémát, hogy az egyik szakis a másik diplomás, de azok kevesebben vannak jóval.

Pluszban mégha egy társadalmi rangletran is mozogtak, de nem illetek össze, vagy nem is tesztek a kapcsolatotért akkor is befucsol.

Nem lehet tudni semmit előre, viszont a legtöbb ember (vagy nő) tele van előitéletekkel, félelemmel, tartásokkal és nem kezd inkább bele semmibe aminek szerinte határideje van és joguk van hozzá!

Egyébként miért nem inkább bolti előadóknál, vagy postásnál, hasonló életvitelű nőkkel ismerkedsz inkább? Lehet szerencséd lenne.

2023. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan engedd el. Aki előítéletes veled szemben, vagy lenézi a fizikai munkát, amellett jól éreznéd magad? Hidd el, ennek az egésznek valódi előnye van: kiszűri a sekélyes embereket. Vagy Te járnál olyannal, akinek mondjuk a társkeresős adatlapján első kritériumok közt a diploma van feltüntetve? Mindegy is milyen, csak legyen, mert attól vagy Valaki.


Amúgy nem gáz. Én az olajiparban dolgozok pl. Ez is egy "gyár", bár nem a hagyományos, futószalagos értelemben. (évekig tanulsz egy üzemet nagy részletességgel és még akkor is lehet újat mutatni, gyak. szakmunka, csak nem az iskolában tanulod) Kétkezi munkát végzek, néha nyakig beterít a dzsúsz. Mégis volt pl diplomás barátnőm és soha nem ez vert közénk éket, hanem a kiállhatatlan, önérzetes személyiségünk. :D (igen, direkt többes szám)


Valszeg jobban keresek, mint pl a legtöbb tanár, meg jó néhány irodistánál is. (vagy legalább nem rosszabbul)


Mégis, én nem akarnék olyannal együtt lenni, aki lenézi a munkámat. Már csak azért sem, mert nem kényszerűségből dolgozok itt, hanem mert kifejezetten szeretem és élvezem a munkámat és emiatt szerencsés embernek tartom magam.

2023. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
gyárban dolgozom, de utálom, mint a sz@rt a pénzhez viszont értek jól bánok vele, nem pazarlom. Nekem sem célom megrohadni itt, annak ellenére, hogy nem keresek olyan rosszul, mert érzem én is, hogy többre vagyok hivatott. A nyugodt életet, már megteremtettem magamnak. Vettem egy lakást, nem is akármilyet hitelem, szinte a nullával egyenlő. Ha ez nem elég jó, vagy kevés, nemtudom mit tehetnék, de én se állnék össze egy cipőfelsőrész végzettségűvel például. Érettségim, 2 szakmám van. Gyerekes nők sem jöhetnek szóba, de kövérek sem. A többi tulajdonságnál szerintem hajlok a kompromisszumra.
2023. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy társadalmilag egy szinten egy orvos nővel pl. Kereshetnél te 1 milliót is , akkor is csak egy gyári szakmunkás alsóbbrendő robot leszel neki.
2023. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Legalább kiszűröd vele a felszínes nőket. Akinek a diploma megléte számít és nem maga az ember, az semmivel sem különb, mint akinél a prémium autó megléte vagy a ruhád, cipőd márkája számít.
2023. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem ismerkedsz a munkahelyeden? Ott nem érhet csalòdás 😀
2023. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem egy diplomást ismerek, akik nem abban dolgoznak amit végeztek. Azért ismerem őket, mert ők is ugyanúgy gyárban rohadnak. :D
2023. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
jól keresel.. aha, max 3 műszakkal meg túlórákkal.
2023. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Vadonatúj lakóparki lakást vettem szinte nulla hitelre(igaz nem a szél hordta össze évek munkája). Szóval ja... jól keresek. Gyár és gyár közt is van különbség. Van ahol még 13. havi bért is adnak valahol még azt sem. Én mondjuk tökre leszarom, hogy 3 műszak. Szeretem az éjszakázást, nincs bent a sok majom. Mindig azt vettem alapul mennyi lecsó érkezik a számlámra havonta, de annak külön örülök, hogy vannak akik így tudnak válogatni a munkahelyek közt. Ha neked másodlagos a fizetés az a te dolgod. :)
2023. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!