Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire kizáró ok, hogyha egy nő nem végzett egyetemet, és csak egy egyszerű gyárban dolgozik betanított munkásként?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem vagyok valami művelt, utáltam tanulni meg iskolába járni, leérettségiztem 2-esre, onnantól kezdve nem nagyon érdekelt a dolog. Most egy gyárban dolgozok három műszakban. Túlórával együtt keresek max 100-120 000-t. Tudom nem túl sok, de képtelen lennék tovább tanulni és amúgy sem érdekel semmi. Ez mennyire kizáró ok nálatok?

20/L


2015. júl. 26. 11:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Két dolog érdekes ebből. Egyrészt az, hogy neked mennyire fontos az én pénztárcám. Ha te olyan kapcsolatot keresel, ahhol a férfi kvázi eltartana téged, akkor felejtős.


A másik az, hogy "nem vagy valami művelt". Ez elég sok mindent jelenthet. A buta embereket ki nem állom, de ha értelmes vagy, akkor pont leszarom, van-e diplomád.

2015. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Ez férfinél és nőnél is kiábrándító. Aki nem tanul és nem is akar tanulni soha többé, ráadásul olyat mond, hogy "nem érdekel semmi", az tényleg egy üres fejű ember. Jártam egyszer ilyen férfival, és nem, nem a pénz és a munkakör zavart, hanem az, hogy semmi ambíciója nem volt. Ott dolgozott, mint egy gyári robot és semmi igénye nem volt a változásra. Gyakorlatilag 20 évesen feladta az életet, bambul ki a fejéből és működteti az anyagcseréjét (de miért is?), aztán annyi. Adtam neki pár hónapot, próbáltam felébreszteni benne valami halvány szikráját az életnek, aztán otthagytam. SZexre jó az ilyen ember, ideig-óráig, de társnak elviselhetetlen. Nézz szembe az igazsággal, és változtass, amíg még van lehetőséged rá! Ne vegetálj egész életeden át, mert ez végtelenül szomorú! N31
2015. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Kizáró..

És nem a betanitott munka, és a gyár miatt

Hanem a műveletlenség, és a tanulnivágyás hiányával nem tudnék azonosulni..


Édesanyám 8 általánost végzett, 37 éve gyárimunkás.. De okos, értelmes nő..csak nem tanult..

A 2 dolog merőben különbözik egymastól


28/f

2015. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
2-es,el vagy te tévedve de nagyon keményen ...
2015. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%
Latod az első két hozzászólásból is leszűrhető, hogy SZERENCSÉRE a nők és a férfiak gondolkodása távol esik egymástól.
2015. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Lepontoztál. De 50 év múlva is itt fogod ütni a klavit, minden ok nélkül. Annyi különbséggel, hogy eltelt feleslegesen 50 év, és sem magadról, sem a világról nem tudtál meg többet. Tanulni nem a diplomáért kell, sőt, iskola sem kell hozzá. Azért kell, hogy kinyíljon számodra a világ, legyenek terveid, elképzeléseid, ötleteid, ne adja Isten véleményed, és esetleg annyi fizud, hog yne szorulj egy másik ember segítségére ahhoz, hogy eltartsd magad és (ha vállalsz) a gyerekeidet. Pontozz, attól még igaz marad.
2015. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A munka nem szégyen!!! Ha jelenleg három műszakos betanított munkád van, az sem szégyen. Dolgozol, és nem a csodát várod....


Diploma nélkül is vannak lehetőségek. Lehet, hogy éppen holnap bukkan fel egy lehetőség amivel pl jobban keresel.


Értelmes embert ez nem zavar, sőt!


24/F

2015. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
6-os,szedd a sátorfádat,járd körbe a világot,aztán kinyílik a világ előtted ... ilyen hülyeséget is rég olvastam már,hogy az iskolában kinyílik valaki előtt a világ :D
2015. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Egy szóval nemn mondtam, hogy a munka szégyen! Világ életemben tanultam és mellette néha napi 10-12 órát melóztam is. A munka sosem szégyen. De az, hogy más nincs, 20 évesen egy sort sem akar már tanulni, mert jó ez így, ez így nem jövőkép. Azért őszintén érdekelne, hogy jut el egy fiatal nő odáig, hogy már 20 évesen sem akar fejlődni sehová? De sehová? Hogyan képzeled el az életed a következő 50 évben?
2015. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

Véleményt kértél, azt kaptál...

Aki lepontozott annak figyelmébe ajánlom, hogy a pontozás, a kérdésre adott válasz hasznosságat jelöli.. Mivel a vélemény nem lehet jó, vagy rossz, igy értelmetlen pontozni.

A tanácsokat lehet, és az ilyen válaszokat, mint ez.

2015. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!