Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves, 3 gyermekes, egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves, 3 gyermekes, egyedülálló anyaként lehúzhatom a rolót?

Figyelt kérdés
22 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, voltak szünetek a kapcsolatunkban de végül visszataláltunk mindig egymáshoz. Született 3 gyermekünk, de a 3. baba születése után valami végképp elromlott, így elváltunk. Eddig nem gondolkodtam egy új párkapcsolatban, de mostanában felmerült bennem, hogy akkor nekem ennyi volt az eselyem a szerelemre? Nincs semmi tapasztalatom a randizás, ismerkedés terén amúgy sem, a férjem volt az első (és egyetlen) komoly kapcsolatom, azt se tudom hogy is kezdhetnék hozzá... Meg aztán ugye van 3 gyermekem (akik az életem éretelmei), nem tudom ezt elfogadná-e bárki is.😪
2023. márc. 14. 21:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nem vagyok jós.

Annyit tudok csak hogyha nem ismerkedsz, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy szingli maradsz.

2023. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
69%

Most mit szeretnél?

Pasizni, vagy egy ugyanilyen férjszerűséget otthonra papás mamást játszani?

Nem mindegy.

2023. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
61%

Fiatal vagy még, egyáltalán nem kell lehúzni a redőnyt. Másrészt ha pl kirepülnek a gyerekek, még akkor is bőven van esélyed randizni, tehát ezt felejtsd el, hogy vége mindennek.

Az hogy most mik az esélyek, az jó kérdés. Azon is sok múlik, hogy te mennyit tudsz adni egy férfinak, mert 3 gyerek mellett nagy kérdés, mennyire tudnál jelen lenni a kapcsolatban.


És az is kérdés, hogy külsőre milyen vagy, ez is nyilván sokat számít.

2023. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem szabad feladni,mindig ráakadhatsz egy jó pasira,aki elfogaf így is,ha önmagad is tiszteled és nem nézed le.
2023. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%
A legnagyobb hatranyod, hogy keveset ersz ra, de a korosztalyod mar tele van szinten elvalt, gyerekes ferfiakkal, talalsz elobb-utobb valakit, nyugi. Az se mindegy, hany evesek a gyerekek. Nyilvan minel nagyobbak, annal rugalmasabb vagy te is.
2023. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén?


3 gyerekkel nagyon kevés az esélyed.


A legjobb ha olyan férfiaknál próbálkozol akiknek szintén van gyerekük.

2023. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
Sokféle párkapcsolat van, miért ne lenne esélyed?
2023. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%

Talán nem kell lehúznod a rolót, de tulajdonképpen milyen kapcsolatra gondolsz?

Csak szex/barátság extrákkal biztos összejönne, de a klasszikus együttéléses stb, na az tényleg nehéz lesz. Szerintem.

2023. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Adok magamra,nem vagyok elhízva, a külsőmet illetően nincsenek úgy érzem gondjaim. Inkább tényleg sok időmet lekötik a gyerekek mert elég kicsik még. Talán igaz, várnom kellene még míg nagyobbak lesznek, aztán gondolni párkapcsolatra.

Nem csak szexen alapuló kapcsolatot keresek, társra, szerelemre vágyom elsősorban. Nem papás-mamást játszani, nem apapótlékot keresek a gyerekeimnek.

2023. márc. 14. 22:11
 10/55 anonim ***** válasza:
76%
3 gyerek mellől mikor érnél rá kapcsolatot keresni majd építeni??? Csak gondolj már bele! Az hogy mikor csak egy dolog. Viszont egy anyának az összes idegszála a gyerekei körül forog. Jobb esetben.
2023. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!