Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy beszéljük le unokahúgomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljük le unokahúgomat hogy felejtse el ezt az idősebb férfit és ne akarjon tőle gyereket?

Figyelt kérdés
Unokahúgom 19 éves múlt és szerintem megőrült, egy "festőművész" idősebb férfiba bszeretett belé, 62 éves a férfi amúgy egyáltalán nem gazdag és szerintem el van hanyagolva, viszont unokahúgom egy kis csinos szép lány és gyereket akar tőle mindenáron, teljesen kétségbe van esve a család...Mit lehet ilyenkor tenni?
2023. márc. 15. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Kidobni az utcara es csinaljon amit akar. Telefont nem felvenni neki. rájönne egyből ha nem tamogatja senki csak a tata, hogy mi van.
2023. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Majd rá fog jönni, hogy ... De lehet, hogy késő lesz már akkor.
2023. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma.... amúgy ezt az idősebb úriembert sem értem hogy mit akar egy 19 évestől miért nem a saját korosztályában keresgél?
2023. márc. 15. 18:35
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

A férfiaknak általában jól áll a korosodás, a férfi olyan mint a jó bor, minél tovább érlelik annál finomabb.

A nők meg olyanok mint a tej, frissen a legjobbak, aztán egyre savanyúbbak majd büdösebbek lesznek, végül hánysz is tőlük.

Szóval nem látom vészesnek vagy természetellenesnek ezt a korkülönbséget.

2023. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
#5! Szerintem tőled már most is hányni lehet, meg se kell öregedned. 😉
2023. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Úgyis rájön hamar, hogy a bácsi már csak pisilèsre használja a szottyadt farkát.
2023. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, undorító vagy!
2023. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Mièrt? Èn csak leìrtam az igazat.
2023. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
9. Már fél éve együtt vannak gondolom tudja hogy hogy működik neki
2023. márc. 15. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
#9! Szerintem gattamorta az #5-re gondolt.
2023. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!