Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb nem helyes nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nem helyes nem gazdag incel férfiaknak valóban nem fontos a külső kövér slampos nem csinos nőknek is örülnének?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az inceleknek koruktól és anyagi helyzetüktől függetlenül kizárólag átlagon felüli csinos fiatal nők felelnének meg. Ezt már rengeteg kérdésben sikerült tisztázni.
2023. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak a vékony nőkre áll fel a faxuk az állításaik szerint.
2023. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Így van, ahogy írja az egyes, millió kérdés alatt kivesézték már, hogy koruktól, anyagi helyzetüktől, nem éppen előnyös külsejüktől és még annál is undorítóbb belsőjüktől függetlenül nekik a szép, csinos (átlagon felüli) nők felelnek meg, rájuk csorgatják a nyálukat. Na persze, ha ezt a csinos nők teljesen érthető módon nem viszonozzák, akkor fel vannak háborodva, hogy milyen felszínesek a nők....:D Ki érti ezt.
2023. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekik csak azok a lányok kellenek akik alsóhangon Instacelebek, de inkább topmodellek. Függetlenül a saját koruktól, küllemüktől és helyzetüktől.

És ezért persze a nők kva anyját:D Hisz nyilván ők a hibások amiért ők incelek:D

2023. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A nők újraelosztásáról álmodoznak amiben az inceleknek egészen véletlenül a topmodellek jutnának valamilyen varászlatnak köszönhetően. Ennyire el vannak szállva. :D
2023. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
40-es, nem gazdag, gyárimunkás incel vagyok. Alacsony, enyhén túlsúlyos. Sosem kéne kövér nő. A csúnyaság az nem annyira zavarna, csak dagadt ne legyen. De igazából csak a szép, jóalakú nők tetszenek.
2023. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
6, de milyen alapon vársz olyat mástól, amit te sem tudsz hozni? Ha dagadt vagy, ha képtelen vagy lefogyni, akkor egyszerűen nem vagy olyan szinten mint azok, akik képesek tenni magukért.
2023. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

7-es, az hogy én mit várok el, csak az én dolgom, közöd nincs hozzá. A feltett kérdésre válaszoltam, amit az oldal szabályzata is hangsúlyoz.

Azt javaslom, te se a válaszolókat elemezgesd, hanem ha tudsz, a feltett kérdésre válaszolj😃

6#

2023. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

8, nem kell egyből megsértődni:D Pusztán érdekelt mi a logika a dolog mögött, nem kötekedésből kérdeztem.

Az incelek mindig panaszkodnak, hgoy senki nem érti meg őket. Amikor eljönne a lehetőség, hgoy valaki érdeklődik és szeretné megérteni őket, akkor meg egyből támadnak. Hát.. kössz..:D

2023. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele 9, ő baja h teljesen irreális elvárásai vannak, hisz úgy sem lesz ilyen nője, szóval várja csak... :D
2023. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!