Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként jobb ha nem csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként jobb ha nem csináltatom meg a fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem akarnak a nők próbálkoztam mindenhol de mindig az volt a duma hogy nincs meg a kémia. Súlyos fitymaszűkületem van tudom meg kéne csináltatni csak ha megcsináltatom akkor még jobban hiányozni fog a szex és a nők? Talán ez visszatart jobban hogy vágyjak a nők után
2023. márc. 18. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az agyadat kéne megcsináltatni. Max körülmetélnek, nem fognak attól kevésbé hiányozni a nők meg a szex.
2023. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Épp az hogy jobban fog hiányozni, mert jobban működik a dolog
2023. márc. 18. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi működik jobban, ha le sem tudod húzni róla a bőrt? Ne legyél már gyökér. Nekem kb. 10 évesen csinálták meg, azóta sincs vele semmilyen probléma.
2023. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs annak egeszsegugyi kovetkezmenye, ha nem csinaltatod meg? Nem hiszem, hogy a szexualis vagyat ez befolyasolja, az hormonalis.
2023. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Se így se úgy nő nem fogja neked látni. Teljesen mindegy akkor.
2023. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Utálok dolgozni, jobb ha belehalok a kizáródott sérvbe?
2023. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak magaddal tolsz ki, ha nem csináltatod meg. Ha neked így 'jó', akkor lelked rajta.
2023. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
hát ha sokat masztiznál megoldanád magadnak, bár szerintem itt már le is van tapadva, az se egy kellemes.
2023. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

En 30 evesen megcsinaltattam. Nem volt tul kellemes, pedig olyan orszagban lett kivitelezve, ahol van gyakorlatuk az ilyesmiben. Majd egy honapig fajt.



38F incel

2023. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer kórházba kerülsz ész katéterezi kell egy fogással megolják majd, de összefosod magad azt garantálom.
2023. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!