Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkülettel mi a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszmo78 kérdése:

Fitymaszűkülettel mi a jobb megoldás: orvos, vagy hagyjam ahogy van? Mind a kettő mellett hallottam érvet. Nekem csak részleges, tehát csak merevedéskor nem lehet hátrhúzni a bőrt.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akadályoz semmiben, rendesen tudsz tisztálkodni, vizelni, szexelni, akkor maradhat. Hacsak esztétikailag nem zavar.
2012. szept. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Addig szórakoztam játszadoztam vele fürdés közben, míg teljesen elmúlt és full hátra tudom húzni a bőrt ha feláll is, és úgy is marad, nem csúszik vissza :)
2012. szept. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérd ki orvos véleményét, nem biztos hogy kell vele valamit csinálni, de ő jobb választ ad mint mi itt
2012. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak aloe varás krémek. Azok felpuhitják annyira, hogy megfelelő méretűlesz, természetesen rendszeres edzéésel. Önkielégítés kézzel vagy felfújható úszókarövvel. Az utóbbi a szabályozható szoritó erő miatt jo, és könnyen szappanos vizzeltisztán tartható, és kól elrakható.. Ha nincsen lenovés, csak szűkület az ilyenkor rendbejön, feltágul. A gond akkor van, ha lenovés is van mert akkor a műtét a körülmetélés a megoldás. Ilyenkor ugyanis fájdalmas, illetve a megduzzadó makk beszorulhat ami pedig elhalást eredményez. Azaz ha a haziszer nem használ akkor orvos. de az esetek 90 szazaléka igy is megoldódik.
2012. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 7. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
4-ik válaszoló! Tudnál konkrétan megnevezni ilyen krémet? És ez használhat 26 éves szükületnél is? Mereven félig tudom hátrahúzni csak.
2012. szept. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A forever Living products választékában lévő aloe vera krém [link]
2012. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ezek az Aloe Vera dolgok nagyon jók, csak sajnos áruk van. De aki meg tudja fizetni, az nem bánja meg, ha megvásárolta!


Régebben még telt rá, nekem is voltak különbözők, és bizony nagyon jók voltak. Mostanra cserepes növényeim vannak, amit Amerikából egy ültetvényesről hozott az egyik itthoni forgalmazó ajándékba. Szerencsére nagyon nagyon szaporodik, 8 cseréppel van már belőle :)

2012. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!