Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti egyedülálló férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti egyedülálló férfiakra akiknek még nem volt párkapcsolatuk miért néznek rossz szemmel a nők?

Figyelt kérdés

Nyilván több opció is felmerülhet, van aki csak nem kapott nőt hiába akart, de akadnak olyanok is akik mondjuk nem is akartak még akkor hanem inkább prostiztak ha igényük volt az együttlétre vagy csak egyedül akartak lenni.


Miért gond az ha egy férfi 30 felett dönt úgy, hogy nőt akar maga mellé párkapcsolati szinten is?


Jobb egy nő akinek 30 évesen már 3 gyereke van 3 különböző apától meg 5 válás van a háta mögött?


2023. márc. 18. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi van Shrek mostmár a végén kiderül szűz vagy 31 évesen? Már nem hazudod az 50 prostit a múltba? 🤣
2023. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11


Ott van a kérdés leírásában, hogy vannak olyanok - mint én - akik prostikkal voltak együtt, hogy kielégítsék magukat.

2023. márc. 18. 17:25
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

"Szerinted normális ha egy nő mondjuk 10 éven belül 5 váláson van túl és 3 apától van 3 gyereke? Vajon ki a hibás ott? Mindenhol a férfi?"


De te miért ilyen nőkkel ismerkedsz 30 fölött szűzen? Még mindig nem értem, hogy jön ide. Nem annyira gyakori jelenség az ilyen, hogy általános példaként említhesd.

2023. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13


Nem vagyok szűz, több nővel voltam együtt mint a legtöbb férfi, csak nem kapcsolatban.


Ki mondta, hogy ilyenekkel ismerkedek csak? Viszont elég sok ilyen van a piacon nők közül 30 felett.

2023. márc. 18. 17:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem néztem rossz szemmel, sőt…jól meg is szívtam
2023. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem kéne hisztizned hogy elítélnek amikor te elítéled az elvált nőket... Majd akkor kezdj el ítélkezni amikor nálad mimden okés. Amúgy hülyeség amit írsz számtanilag se jönne ki, erős túlzásokba vagy.


Ha valaki 30 évesen még egy nőt sem tudott felyzedni pedig próbált ott nála van a gond. Vagy irreálisak elvárásai vagy mentálisan nincs valami rendben.

2023. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16


Nálam minden oké.

2023. márc. 18. 18:39
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát inkább egy pasi akinek 3 gyereke van 3 nőtől, mint Te.
2023. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18


Egy férfinél ez nem számít. Ő csak elülteti a magját több helyen. Egy nőnél aki kihordja az már más tészta.

2023. márc. 18. 20:01
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye. Ha közted és egy ilyen között kell választani inkább az.

Amúgy ilyennel se állnék szoba 😄

2023. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!