Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet észrevenni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni,hogy egy szolidabb,kicsit csendesebb,de mosolygós lány akiknek komoly kapcsolata van sok éve, vonzódik egy kollégájához csak leplezi mert hűséges fajta?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Miből lehetne ezt észrevenni biztosra?
2023. márc. 18. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Megkérdezed, hogy lenne e kedve felmenni hozzád filmezni. Persze csak mint barátok. Ha nem vevő rá egyből elutasít, ha vevő rá akkor meg felmegy és majd ott kiderül, hogy lesz e ágytorna.
2023. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Akihez vonzódik, azt kerüli, kevésbé kérdez tőle, kevésbé van együtt feladatuk. Munka után, ha pl.: véletlenül is közös tömegközlekedési eszközön mennek egy darabig, akkor most ezt kerüli, és inkább később/hamarabb megy el, hogy ne találkozzon még véletlen sem a kollégával.
2023. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb biztosra menni és nem kódfejteni.Hívd meg egy kávéra!...
2023. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De mivel kapcsolatban van nyilván nem fogja elfogadni akarmire is hívom meg. Ha nyíltan, félreérthetetlenül közelednék felé tuti tagadna, hárítana.

Csak azt szeretném biztosra tudni, hogy jó e a megérzésem, hogy ő is vonzódik e hozzám. Mert bármi konkrétum ellenére úgy érzem, hogy bizony nem vagyok közömbös neki. Amikor együtt nevetünk vmin akkor érzem a legjobban. De amúgy még nem régóta ismerem.

2023. márc. 18. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne hívd meg,de minimum közöld vele, hogy bejön neked, mert így csak agyalsz rajta...
2023. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha keresi az alkalmat, hogy a közeledben legyen, ha a tekintete mosolyog, csillog a szeme amikor beszélgettek, ha sokszor mosolyog rád, néz a szemedbe vagy ha zavarba tudod hozni pl. az már nem a közömbösség jele. Én lányként akkor viselkedek így (akaratlanul is), ha vonzódok valakihez. Lehet ennél több jelet nem mer mutatni feléd, pont azért amiért te sem. De ha elég jóban vagytok, nem túl nyomulósan próbálj meg kicsit közeledi felé (érintés, ölelés ilyesmi), és meglátod hogy reagál, azzal veszítenivalód nincs szerintem, max. elviccelitek a szitut.
2023. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!