Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyák! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák! Hány férfivel etyepetyéltetek mióta egyedülálló anyák vagytok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 19:27
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4-5
6-10
11-20
21-30
31-49
50+
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Kettő, de csak amiatt mert az első meghalt. Amúgy csak tartós kapcsolat nem "etyepetye".
2023. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Amióta ELVÁLT (NEM egyedülálló, az házasság ELŐTT voltam) lettem, nem lettem erkölcstelenebb, mint amilyen előtte voltam.

Ugyanaz az igényszintem magammal és a (leendő) partneremmel szemben is- degradáló a kérdésed is.

Miből gondolod, hogy attól, hogy elvált státuszú lett egy nő (legalább 60%-ban maga kezdeményezett válás után) és anya is (ez meg azért a nők kb. 80-90%-ánál még mindig az élet természetes rendje, se nem valami különleges jogosítvány, se nem lenézendő dolog- de akkor drága édesanyádnak tedd fel ilyen formában a kérdésedet és meglátod, mennyire bántó ez egy NŐNEK)- nem kell MEGALKUDNOM olyan alacsony érzelmi és értelmi szintű férfiakkal, mint amit a kérdésíró fémjelez :D


…sokszor elmondtuk már, nem kell bennünket, elvált embereket lenézni sem, lepattanónak sem degradálni, majd nyüszögni, hogy még nekünk sem kellenek a kedves-rendes incel szépségek :D


Ha meg ugyanolyan alja stílusban válaszolnék kedves kérdező, mint az “etyepetyéd” született, nos azt tudnám mondani, hogy az nyugtasson, hogy nekem, nekünk elvált embereknek legalább már volt pár évig olyan tartós párkapcsolatunk, ahol annyit és úgy szexelhettünk a házastársunkkal, amennyit te talán eddigi életedben sem, úgyhogy ja… tényleg szörnyű, hogy elváltként nem szórok hamut a fejemre és nem fogadom el kutyakötelességből az első kedves-rendest, aki erőlteti magát azzal, hogy nekem úgyis mindegy, mert

- lefőtt a kávé

- telesz..rt búvárruha vagyok

…meg társai :D

2023. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Nem válaszoltál a kérdésre.
2023. márc. 20. 19:56
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

…de. A magam módján válaszoltam.

Pofátlan stílusú a kérdés, így nem adom meg az örömet, hogy arra verd, hogy nem kellek a kutyának se vagy épp f..szrodeót tartok, mert kiszabadultam végre a vizionált terrorból vagy épp szánalmasan próbálkozok, de amint kiderül, hogy “lelakott meg aranyásó” vagyok, akkor menekül mindenki, tehát pont úgy csak az üveget nyalom, mint te :D

…de még az is lehet, hogy kiléptem, “meggyászoltam” a korábbi kapcsolatom felbomlását és továbbléptem és ugyanolyan unalmas házaséletem van, amiből te és hasonszőrű társaid természetesen ingyen és bérmentve valami tré “szex”-szel megszabadítanál :)

…rád bízom ennek a számnak a fantáziáját, pont úgy, mint az etyepetyés kitalációdat- ez legalább jó lesz, ugye? :D

2023. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Eggyel sem. Gyászolom a halott férjemet, nevelem a lányomat.
2023. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy nőt degradálnak mit vársz kérdező?

Inkább te nem értesz a nőkhöz.

Nem véletlenul nem kellesz..egy nő se tűrné ezt.

Ha gyereke van ha nincs. Nem etyepére tartja magát egy nő sem.

2023. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

4. Vagyok- rád bíztam, hogy kitaláld… erre tessék, nem ismersz és itt a nagyszerű elméleted, hogy annyira tré vagyok (véletlenül sem te, aki szerint az elváltak és az anyák az mind kuka… még egyszer: ilyen felfogással próbálj már kérlek a tulajdon édesanyáddal beszélgetni és felnőtt “fiúka” létedre lassan nem ártana rácsodálkozni, hogy ha te kiindulásképp bunkó, neveletlen és sértő vagy, akkor teljesen jogos, ha ez visszajár… és meg sem közelítettem a bántó szintedet :)


…nem mondtam, hogy nem vagyok kapcsolatban, esetleg nem tervezek ismét házasságot- de biztosan hazudok, mert te már TUDOD, hogy a kutyának se kellek, hiszen te ezen már nem csodálkozol :)


…észre kellene venned, hogy csak megközelítőleg visszakaptad a kellemetlenkedést és tessék, máris visszavágsz… szerintem ezen kellene dolgozni, de kinek mi… megyek vacsorázni, van kivel.

2023. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyel sem. Vannak próbálkozók, de most a gyerekek a prioritás.
2023. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én férfi vagyok de helyedben is szégyelem magam,semmi közöd hozzá hogy az elvált anyák mit csinálnak, törödj a magad dolgával,attól hogy egyedülállo anyák maradtak nem kell hogy életük végéig egyedül legyenek,érted te marha???
2023. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Etyepetyélni eggyel sem. Válás után, pontosabban még alatt jöttem össze a tényleg Igazival.
2023. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!