Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, mikor és miért alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és miért alakult ki ez a férfiak magassága 180-nál kezdődik dolog itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én 55 éves vagyok és az életben nem volt ez ügy csak mostanában van ekkora hiszti mind női mind férfi részről. És külföldön nincs erről problémázás, a sztárvilágból sem eredhet hisz nagyon sok az alacsonyabb pasi a szórakoztató/filmipar mind hemzseg tőlük. Akkor mi itt Magyarországon mitől tettük ezt ekkora üggyé?
2023. márc. 21. 18:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem alakult ki!
2023. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem vált üggyé, csak pár sikertelen itt erre fogja. Meg a lapátállra és vadászszemre. Meg mindenre.
2023. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanez van a fizetéssel is. Külföldön nem feltétlenül divat a nagy autó sem, nem foglalkoznak vele hogy a másiknak mije van. Van egy alap normális bére a többségnek, és ennyi. Nincs ez a taposás, meg lenézés, szintezés mint itt.


Mondta is egy külföldi ismerősöm, hogy nagy köbcentis autója náluk csak a kelet európaiaknak van. :D A helyiek tudják, hogy tök fölösleges, senkinek nincs. Ha Audi, Bmw, akkor tuti nagyzoló külföldi. Ez ott még inkább kellemetlen is.

2023. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott ér véget a nők magassága, aki nőként ezt meghaladja az már nagyon ritka eset.
2023. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%

Ez Magyarország hülyesége. Ahogy változnak a fiatal emberek ahhoz kell az idősebbeknek alkalmazkodni. De pl magasság kapcsán is ez lehetetlen.


A mostani 15 -25 eves sracok minden nap a mekiben megesznek 2 menüt. Ennek ellenére vékonyak. Ha egy 30 -35 eves átlagos pasas csak 1500 kalóriát megenged magának akkor 120 kilóra fog elhízni! A fiatal sracok közt szinten mind 180-185 magas. Ezért a 30-40 eves korábban átlagos 170,175,180 épphogy pasasok már törpék a fiatal sracok mellett.

2023. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

173 cm vagyok, élőben sose volt megszólva a "magasságom", sőt még magasabb nőknek is bejöttem már.

Viszont amikor kipróbáltam pár társkereső appot: tinder, badoo, ott sokszor ez volt az indítókérdés, hogy milyen magas vagyok.. De még olyan nőktől is, aki 150-160 cm közöttiek voltak. Szóval valamennyire tényleg fókuszban van. Őszintén szólva kerülöm is az interneten való ismerkedést, több okból is.

2023. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Amiota vannak 180 as pasik.

Sokkal szembetűnőbb vonzóbbnak hat az aki kiemelkedik, akkor is ha rondább.

2 egyforma nő közül is a magasabb körül hemzsegnének.

Pasiban is mindenki egyböl imádja a srácot

[link]

2023. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%

5

És? A 15 és a 30 évesnek úgysem ugyanaz a célcsoportja, szóval pont mindegy.

2023. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az emberel egyre magasabbak, igy ezzel parhuzamosan nonek az igenyek ezen a teren. Nezd meg a mai tizeneves fiukat, nem ritka a 190-200 cm-es magassag.
2023. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
9-es, hát nem tudom, elég sok embert ismerek, de 190 fölött kb. 3 ismerősöm van összesen :D Mondom úgy, hogy még kosaras haverjaim is vannak, és többségük 180-190 között van inkább.
2023. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!