Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem csinálok hülyeséget?(20L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chii39764 kérdése:

Nem csinálok hülyeséget?(20L)

Figyelt kérdés
Mozgáskorlátozott vagyok. Március 5.-én szakított velem az, a nálam 15 évvel idősebb férfi, akivel egy életet képzeltem el, de ‘belefáradt’ az ápolásomba, ezért otthagyott. Mivel ha valakit őszintén szeretek, akkor az ápolását nem munkaként fogom fel és követelek pénzt azért, mert megcsinálom, hanem azért csinálom, mert szeretem, ezért a környezetemben lévők közül sokan mondják, hogy ez a férfi érdekből volt velem és inkább a pénztárcámba volt szerelmes, mint belém. Szeretett, azt nem mondom, hogy nem, de ha valami elromlott, akkor azt meg kéne javítani és nem eldobni nem? A kérdés pedig arra vonatkozik, hogy én kétségbeesésemben regisztráltam a Badoo nevű társkeresőre, ahol megismertem egy korban jobban hozzámillő (24 éves) fiút, akivel kölcsönös a szimpátia, mert mindketten nagyon intelligensek vagyunk és úgy érezzük kiegészítjük egymást, mintha egymás másik felei lennénk. Viszont ez a srác azt mondja, hogy rengeteg időre van szüksége, hogy elengedje az előző szerelmét, aki nagyjából ugyanakkor dobta, mint engem exem (aki mellékesen facebookon “bonyolult kapcsolatban”-ra módosította a státuszát és discordon kívül mindenhol letiltott és küldött egy lila szívecskét, amit azt mondja “azért kaptad, hogy nem vagy elfelejtve”) hiába zárta le a lány már teljesen, benne van, hogy még küzdene érte, ha értelmetlen is, de közben meg annyira szimpatikusnak tart engem, hogy olyanokat ír nekem, hogy ,,Próbáljuk meg” és hasonlók, mert közben meg felejteni akar, de az is benne van, hogy egyedül is akar erősödni. Konkrétan egymásban keresünk menedéket. Nem túl korai másik kapcsolatba kezdenünk? Segítene nekünk felejteni, ha egymásra támaszkodunk?

2023. márc. 22. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Ne legyél hülye, adj időt magadnak és az előzőnek!
Ne építs egy bizonytalan “talánra”, nyugodtan kezdj bele az újba.
Nem fogjátok tudni elengedni az exeiteket, meg se próbáljátok együtt.
Keress mást.
Lépjetek túl rajta és erősödjetek meg.
Maradj szingli, nem kell kapkodni, jön, ha jönnie kell.
Egyedül legyetek erősek, aztán úgyis alakul.
Megpróbálni lehet, ha úgy érzed összeilletek.
Várj az exedre, mert még szeret.
Szeresd azt, amelyik jobban megérdemli.
33 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Hazudik, persze nagyon sok idő még az előző kapcsolatot lezárja, de azért arra már volt ereje, hogy Badoora feltegye magát?


De egyébként semmi esetre sem éri meg olyan személlyel bármibe belekezdeni aki nincs túl valakin.

2023. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Mit jelent az, hogy belefaradt az ápolásodba? Mennyit kell veled foglalkozni?

Illetve mit jelent, hogy a pénztárcádba volt szerelmes? Dolgozol? Vagy a családod áll jol?

Nem tudom elképzelni, hogy egy 35 éves férfi egy 20 éves mozgáskorlátozott lányból akarna megélni.

2023. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Annyiból amit leírtál, nem tudok képet alkotni a fiúról, de rólad talán. Baromira nem vagy még túl (hogy lennél 2 hét alatt?) az előzőn, erősen megsebzett vagy. Ez nem 2 hét lesz, hanem hosszú hónapok, évek, mire valóban túllépsz. Ettól függetlenül ismerkedni (majd) lehet, de kapcsolatba belemenni, úgy, hogy olyan kérdést írsz ki gyakorira, ahol opcionális válasz, hogy az exed valójában még szeret és várj rá? Ne viccelj.

Magadnak adj időt, ne az exednek meg ennek a fiúnak.

2023. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

A kettes kommentre adott válasz, engem is nagyon érdekelne!


Egyesnek igaza van. Orsas nsgy kamu!

2023. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Kapkodtok, egyik kapcsolatból a másikba ugrotok, de minek? Hova siettek?

Nem hagytok elég időt magatoknak, ennek hosszútávon nem lesz jó vége.

2023. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De hülyeség lesz, ha összejösz vele.
2023. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az szerintem is lenyeges info hogy mennyire vagy korlátozott? Mert mondjuk egy derektol lefele levenult ember kb telhesen onellato tud lenni, max nehany dologban kell neki segiteni.


Viszont ha valami izomsorvadasos dolog van ahol az elme ugyan ép de a test teljesen ki van szolgáltatva akkor azert a belefaradas érthető.

2023. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél naiv. Nem is találkoztatok még, de egymás másik felei vagytok? Ne már :D

Egyébként nincs túl az exen, te csak bufelejto lennel, melletted összeszedi magát aztán megy a következő csajhoz, ez így megy. Egyébként ő tudja, hogy mozgáskorlátozott vagy? Mennyire igenyelsz ápolást vagy mit nem bírt az exed?

2023. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én értem félre, de nekem úgy jött le, hogy az exed egyben az ápolód is volt, tehát fizetést kapott azért, hogy gondozzon. Esetleg ápolási díjat kapott, hiszen valóban rászorulsz. Nem írod, hogy mennyi ideig voltatok együtt, és hogy ismerkedtetek meg. Kicsit úgy tűnik még, hogy erősen a családod befolyásol, és beleszóltsk ebbe a kapcsolatba.


A Badoon a fiúval egyelőre haverkodáson kívül ne akarj semmit. Ő még küzdeni akar az exéért, te csak egotunning meg lelki szemetesláda vagy. Ebből soha nem lesz egy egészséges férfi-nő kapcsolat.

Kicsit legyél egyedül, erősödj, dolgozd fel a szakítást, és ha jól érzed magad egyedül, akkor fogod megtalálni a megfelelőt.

2023. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én sem tudom pontosan mit ért az alatt, hogy belefáradt, hisz a szobawc alámtolásán kívül csak fürdőszobába kell betolni és már mindenem meg tudom mosni egyedül csak az ‘alváznál’ kell egy kis segítség, ha nem érem el. Enni is teljesen önállóan eszek csak elém kell rakni az ételt vagy ha olyan, segíteni összeszeletelni. Az anyagiakról szólva pedig elég jól állunk igen, de nem szeretném különösebben firtatni, hogy mitől vagy miért. Szégyellte, hogy rám/ránk van szorulva, ezért el is ment dolgozni, mert Borsodban, ahonnan felköltözött hozzám annak örült, ha volt mit enni. Fél évig voltunk együtt, annyi időt is éltünk nagyjából együtt, áprilisban lett volna pontosan annyi.
2023. márc. 23. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!