Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ördögtől való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ördögtől való dolog ha a pasi szeret egy kicsit iszogatni?

Figyelt kérdés

Na, nem sokat. Melegebb kánikulai napokon sört iszik, ami eleve egy lightos ital, 5-6% alkoholtartalommal csupán. Reggel nem is piálással kezd, mint az alkeszok. Esetleg délelőtt bedönt egy söröcskét, délután, a legnagyobb hőség idején pedig kettőt. Este már egyet sem, mert attól éjjel pisilnie kéne - inkább leküld egy unikumot, mert az jó a gyomornak. Az alkohol kismértékben orvosság, ez köztudott.


Hétvégenként vagy ha néha (heti 1-2x) találkozik a haverokkal, akkor pár pohár bor, esetleg egy pálinka, de ez már a maximum. És nem keveri a piákat, ami nagyon fontos. Max. néha ha elcsábul egy rumos kólára. Persze azt is csak mértékkel, legfeljebb két pohárral.

A csajok mégis úgy bánnak vele, mintha leprás tífusza lenne.



2023. márc. 23. 09:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás alkalmakra való nem a mindennapokat szétbambulni, böfögni a sört minden nap.
2023. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
:D keress olyan nőt aki szintén piás és probléma meg van oldva :D
2023. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően nincs bajom azzal, ha a pasim egyszer-egyszer szeret inni (sőt, szerintem tök jó néha kinyitni együtt egy üveg bort vagy elmenni sörözni, vagy bármi), de amit te leírtál az nem csak egy "kis" iszogatás, hanem kezdődő alkoholizmus :'D
2023. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ez már a vége... :D
2023. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit előre hoztad a nyarat , de gondolom a téli idő alatt azért deltekerted a fűtést hogy legyen mire fofni azt a 10 sört..
2023. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

A napi rendszerességű ivás gáz és alkoholproblémának minősül. Úgy őszintén sztem egy fegyelmezett, önszerető ember nem iszik napi szinten, de még heti szinten sem, pláne mondjuk 30 felett, amikor az ember felelősségteljes, dolgozik és ismeri önmagát.

Ha meleg van, akkor csinál magának meg nekem is egy jeges limonádét és bekapcsolja a klímát, nem pedig sörözik.


Ez amúgy meg az én preferenciám, én 2-3-4 havonta megiszok két koktélt ha elmegyek valahová koktélozni egy társasággal, és ennyi, emiatt pláne nem szeretnék olyan partnert, aki heti rendszerességgel iszik, hiszen én is nagyon ritkán iszok.

2023. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ember, én full alkeszként, mai utolsó söröm kortyolása közben, csomószor visszajavítva hibátlanra, ennyit írok neked:

Hagyd abba a picsába, te barom!


Szólj, ha kaptál hasznosabb tanácsot, megfogadom én is, ha tudom. Te vajon tudod?

2023. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sörike xd
2023. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na hálisten az alkohol és a dr.g, totál kimaradt az életemből. És el is ítélem, aki rendszeres fogyasztója. Pont, ennyi.

Nem is tudom, mi a jó pl abban a rohadt keserű sörben :-), fuuuuuj.

2023. márc. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
16. Heti? Az még jó, naponta isznak az alkeszok tobbsege.
2023. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!