Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szempontjából valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szempontjából valójában nem a 'Jófiú' az igazi féreg, mintsem a 'Rosszfiú' ?

Figyelt kérdés

'Rosszfiú' viselkedése ha jobban megnézzük az valójában a kendőzetlenül őszinte férfi viselkedése, nem változtatgatja a véleményét vagy megnyilvanulását attól függően hogy mitől reméli hogy a kiszemet nőre hatással lehet. Nem agyal folyton azon hogy hogyan kedveskedhet a nőnek, nem akarja kiszolgálni, nem rohan éjjel 2-kor a nőért mert az dobott egy üzit hogy fuvarozza haza.


A 'Jófiú' siránkozása arról hogy "ő nem akar játszmázni, ő csak önmagát akarja adni" valójában éppen hogy a legnagyobb kamuzás és színészkedés.


Akarja a nőt, de eljátssza hogy ő a jószívű, megértő barát, nem mozdul rá a nőre mert "ő nem olyan férfi".


Ti is találkoztatok már ezekkel az igazi gerinctelen féreg Jófiúkkal akik mindig úgy mozdulnak ahogy szerintük éppen a nőnek jó?



2023. márc. 23. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Erről a rosszfiúzásról mindig Al Pacino éttermi monológja ugrik be a Sebhelyesarcúból.


"Na mit bámultok? Ti is csak egy rakás seggfej vagytok. Tudjátok miért? Mert egyszerűen nincs vér a pucátokban! Ilyen emberek kellenének ide. Ilyen emberek, mint én, úgyhogy ujjal mutogassatok rám, és mondjátok: itt a rosszfiú! Szóval, ti vagytok a jók. Jók? Nem vagytok ti jók. Csak jól el tudtok bújni, meg hazudni. De engem ez nem érdekel. Én mindig igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam. Hát kívánjatok jó éjszakát a rosszfiúnak! Jó éjt! Utoljára láttok ilyen rosszfiút, mint én, biz' Isten! Semmi baj. Csináljatok zöld utat a rosszfiúnak! Itt megy a rosszfiú, félre az útból!"


Igaz ott egy a saját hatalmától az eszét és a realitást fokozatosan elvesztő, paranoiás karakter adta elő, akinek ez jól állt, de egy gyakoris megmondóember esetében ez inkább hat nevetségesnek.

2023. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Őket nevezzük incelnek.


Messziről kiszagolom az ilyen kis komplexusos, álszent k.cs.g.ket...


Ők képesek a legnagyobb patkányságokra, játsszák az eszüket, színészkednek.


Távolabbi ismerősök kötött akad ilyen, de messziről kerülöm az ilyen típust, mert borzasztó mérgező mentalitással bírnak.

2023. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
A leírásod nagyon jó, és pontosan ezért rossz, hogy aki őszinte és erős karakter, az a "rossz", aki pedig csúcsómászó kis gyökér, az a "jó". És még be is szoktak sértődni, ha nem jött be a talpnyalásuk, és természetesen akkor a nő a szemét qrva.
2023. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ezekről filmes vagy irodalmi archetípusok ugranak be, nem parasztok. Mindkettő rossz, amit leírsz.
2023. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem semmi sem fekete és fehér, mindenkiben van jó és rossz, mindkét nemben.

Az a nem mindegy, hogy kinek hol vannak ezek a sötét foltok, mi hozza ki belőle, milyen ember egyébként. Lehet, hogy egy pasi egy másik pasival szemben kimondottan ellenséges, olyan, mint amikor két idegen kutya találkozik. De ettől még lehet, hogy a gyerekeivel gyengéd és játékos, a feleségét királynőként kezeli. De ha utcán nekimész, kettétör, üzletben eltapos. Ő akkor most jó vagy rossz?

Ugyanúgy lehet, hogy a másik pasi mindenkivel haverkodik, nőkkel is, de a gyerekektől az öregekig mindenkivel kedves és segítőkész. Ő is lehet például egy remek orvos. De párkapcsolatban meg véletlenül mindig elcsábul. Ő most jó vagy rossz?

Ugyanúgy lehet, hogy valaki csak addig kedves, amíg megkapja, amit akar. Addig hűséges, amíg nincs lehetősége, de hát nincs lehetősége... Igazából nem akar házasodni se, gyereket se, de beadja a derekát, mert úgy illik. Mindenki azt látja, hogy szorgalmas csalàdapa, hűséges, de gondolatban már mindenkit megdugott, a nőket kétszer is, és egyáltalán nem boldog. Akkor őost jó vagy rossz?


Mentálisan egészséges ember nem csak jó, meg nem csak rossz. Amikor valaki ilyen szélsőséges személyiség, akkor ott már komoly bajok vannak fejben. Nem rossz, hanem pszichológiai értelemben beteg. Ezt kéne mindenkinek felfogni, elsősorban az érintetteknek.

2023. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha láttál elég filmet, olvastál elég könyvet, különbség van aközt, hogy jófiú, rosszfiú és jó ember, rossz ember.


Lehet valaki rosszfiú és jó ember. Daryl Dixon (TWD), főleg az elején. Rosszfiú, mert motor, bőrdzseki, különcködik, elvont, nem nagyon akar beilleni a többiek közé. De a szíve a helyén van végig. Rosszfiú, de jó ember.


A rosszfiú az, akit nem ismerünk még eléggé, aki nem olyan, mint mondjuk minden munkatársad, aki talán autentikusabb, mert nem érdekli mások véleménye. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet valaki hitelesen jófiú és jó ember, pl Barry Allen (The Flash).


Mindkettő rossz ember, akit leírsz, csak máshogy. Ennek a jófiú-rosszfiú ellentéthez semmi köze.

2023. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
A klaszikus rossz fiú még mindig a börtöntőltelék, gyere boxoljuk le, keményebb vagyok mint a gyémánt fajta . Aztán vannak ezek a szép irodalmi kiforgatások és olyan embereket raknak rossz fiú szerepbe akinek nagy a pofája de 2 pofont után sírva fakad, játsza a kemény legényt , lekezelő .. ez a hamis rossz fiú.
2023. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Sok értelemben lehet használni a "rossz fiú - jó fiú" kifejezéseket.

Társkeresés terén, a nők szempontjábül szerintem a rosszfiú az aki vagány, menő, jó kiállású, bátor, mer kezdeményezni, viszont ezt nem csak egy nőért teszi, hanem van benne "vadászösztön", nem lehet csak úgy betörni, megszelidíteni.

A rosszfiú a nők számára kihívás. Ő az akit ki kell érdemelni, és el kell érni, hogy nőként csak veled foglalkozzon, melletted maradjon. Nyilván ez nem fog megtörténni, ez után jön a "minden pasi egy disznó", megnyugvás, majd a körforgás kezdődik előről, egészen addig míg a nőre van valódi kereslet és nem jön a kapuzárási pánik (gyerek kellene, családalapítás, stabil párkapcsolat stb.). Aztán 30 éve kor körül egy bétával megállapodás, családalapítás stb.

A rosszfiú a "mindenkit meg akar kapni" magatartást viszont addig folytatja, ameddig megteheti, amíg van rá valódi női kereslet, igény. Aztán lehet előbb utóbb ő is egyszerű "bétává vedlik át".

A jófiú ezzel szemben a tutyimutyi, béna, nem mer kezdeményezni, visszahúzódó, gyáva, befelé fordult egyén. Nem kell túlzottan szélsőséges példákra gondolni, elég ha valaki nem olyan nagydumás, nem akar minden nőt megfektetni, komolyabb kapcsolatra vágyik stb. Belőlül lesznek a 30 éves kor körüli, kapuzárási pánikoló, magukat már kiélt nők "bétái". Többnyire.

A jófiú kerül a barátzónába, ő az aki meghallgatja a csaj siránkozásást, hogyan verte át élete szerelem (a rosszfiú), ő tartja benne a lelket addig amíg nem talál magának egy másik "disznót". A jófiú az aki mindig hoppon marad, akit nem vesznek komolyan, aki csak érzelmi szemetesnek jó a legtöbb nő számára. Hűséges csatlós, szolga, aki nem mer visszaszólni és a saját érdekeit nézni.

2023. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lényegében igazad van Kérdező.


"-Mi legyen a program?

-nekem mindegy, legyen ahogy neked jó" - mondja a férfi.

Ez kedvesség? Nem. Sokan mégis annak próbálják tekinteni. Ezt tutyimutyigságnak hívják.


A "bunkó" férfiak annyit tesznek, hogy van saját véleményük és nem igazítják folyton másokhoz, hogy megfeleljenek nekik. Igen, ez véleménykülönbséget jelent, hogy nem ad mindig igazat a nőnek stb... Ugyanakkor önmagában nem jelent kompromisszumképtelenséget, szóval ettől függetlenül még meg lehet egyezni vele. Persze erre nincs garancia, de ez már egy külön jellemvonás, nem tartozik a témához.


A "kedves" fiúk meg gyakorlatilag lemennek papucsba, így viszont a nő egyedül marad, ha kettesben van a férfival. Ugyanis rajta kívül senki másnak nem lesz véleménye. Ez pedig baromi bosszantó gyakorlatilag minden emberi kapcsolatban, nem csak a párkapcsolatokban. Ha kutyát akarok, veszek egy kutyát. Ha emberi párt akarok, akkor keresek egy szuverén embert.

2023. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezért szeretem inkább a rossz fiúkat 😃
2023. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!