Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Ismerkednétek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ismerkednétek-e olyannal akit mindenki utál, vagy az ilyen ember nem érdemel még esélyt sem?

Figyelt kérdés

Sajnos egy olyan ember vagyok akit nagyjából mindenki utál. A közönséges undortól egészen a "sajnálom az ismerősidet" szintig - amit igazából nem értek, miért van. Oké, akiknek tettem valami rosszat, náluk megértem... De ismeretleneknél? Még itt az interneten is.


Mi a baj velem? Még a legjobb esetben is pár levélváltás után eltűnnek (még az adott oldalról is elmenekülnek!) a többiek szóba sem állnak velem, a többiek pedig nem is válaszolnak, vagy ha mégis akkor éreztetik, hogy rosszabb vagyok tőlük, vagy csak azért írnak, mert "nincs jobb dolguk" (legutóbbi levelezésem zárult így, bár ott már én nem írtam többet, mert a vége úgy is az lett volna, hogy ő nem ír - az 1-1,5 hó különbségek így is árulkodóak)


Nem igazán tudom mit cseszek el. Olyat mondok amit nem szabadna? Így is eléggé figyelek arra, hogy mit írjak le/mondjak ki, hogy ne legyen baj. Rossz/idegesítő a stílusom? Elég jól fogalmazom, azt szokták mondanai. Rossz a humorom? Unalmas amit mondok? (Sokszor izgalmas, érdekes beszélgetések közepén(!) képesek eltűnni - ha utánuk kérdezek hazudozás jön, aztán újra nem ír senki. Ez sajnos mindkét nemre jellemző, srácoknál nyílván baráti-haveri viszony lenne a cél)


Lehet "túl sokat" írok egyszerre, eléggé vízfolyás szerűen szoktam írni, mivel ritkán tudok írni/beszélni, mert senki nem hallgat meg - ez a kérdés is jó hosszúra nyúlt... A másik rossz ami lehet még, hogy erős a belső feszültségem a sok elfolytástól és igen, sajnos furcsa is vagyok, egy időbe az agyamra ment, hogy még a saját anyám is azt hitte, hogy "drogozom". Amúgy a családom se nagyon szeret, kötelességnek érzik elviselni engem, de így ennyi.


Az a jó kérdés, hogy egyáltalán esélyt adnátok-e egy ilyen embernek, vagy "pusztuljon innét, ez nem is ember, húzza le magát a wc-n, menjen csak a többi szar közé, ahová való!"


Hjah, bocsi a sok dumáért, 3 hónapja nem írtam ezekről.



#utolsó féreg #halál rám
2016. szept. 7. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bakker, mintha csak én pötyögtem volna ezt ide, csak remélem engem azért nem utál mindenki. :D Bár nem sok üzenetet kapok. Nők velem is így viselkednek kb, valahogy mindenki eltűnik egy idő után szépen csendben.
2016. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem detto ugyan ez a helyzet... Csak én már egy munkahelyen se tudok megmaradni, hiába vagyok nő, mindenhonnan kiutálnak... Mindenki szerint beteg, zárt osztályra való vagyok... Most elkezdtem pszichológushoz járni, lehet neked is jót tenne, sok okosságot szoktak mondani és sokat segítenek.
2016. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Talán csak rossz helyen kopogtatsz. A net semmire sem garancia. Sokszor én is hónapokra elfelejtek oldalakat. Nem vagy flegma, ellenséges, másokat okoló, kioktató? Mert sok ilyen van a magányos emberek között és ők tényleg visszataszítóak. Velük tényleg senki sem beszél szívesen, mert nagyon önzőek és elvakultak.
2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Nem, inkább hibám az, hogy nagyon sokat írok rövid idő alatt. Kicsit úgy érzem magam, mint az egyik játékban az a fickó aki egyedül él a sivatag közepén és ezért mikor találkozunk vele, vagy 5-10 percig dumál folyamatosan...

2016. szept. 7. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért utál téged mindenki, ha normális emberi módjára ismerkedsz, ez azért egy normális felnőtt emberi közegben nem gyakori, hogy egy ártatlan embert csak úgy a szimpla semmiért mindenki útál ez számomra sehogyse logikus.

Szerintem komplexusos vagy és saját magadat nem fogadtad el és nem vagy kibékülve magaddal és ezt sugárzod a külvilág elé és talán úgy érezheted zárkózottabbak az emberek.

Lehet először magadban kellene rendet tenned, és nem azzal foglalkoznod ki mit gondol rólad.

2016. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Totális magányban, árral szemben úszva nehéz igazi eredményt felmutatni - mármint így, hogy a gondolataimmal vagyok összezárva anélkül, hogy elmondanám őket. Fizikai érintésektől pedig nagyon el vagyok szokva, utoljára tavaly szeptemberben értem úgy máshoz, hogy nem a szokásos kézfogás vagy ilyesmi. (Félek, hogy nem fogok tudni mit kezdeni vele)


Sokak szerint orvoshoz kellene mennem, de pénzem nincs rá még. Illetve aggaszt, hogy mi van, ha csak a pénz érdekli aztán engem meg leszar, vagy csak úgy tesz, mintha érdekelné.

2016. szept. 7. 23:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ha megkérdezhetem? Egyébként ez nekem sem logikus hogy a semmiért utálnak.

29N

2016. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, én simán ismerkednék veled, mert nem sokat szoktam adni az emberek véleményére, amíg még én se jutottam semmire. A többiekhez csatlakozva, én se értem hogy miért utálnak a semmiért. Valami őrült pletyka kering rólad? Vagy az első napodon elkövettél valami bakit? A családoddal való kapcsolatodat sajnálom, nem mindenki lehet szerencsés. Az pedig szerintem nem hiba, hogy sokat írsz egyszerre (vagy épp sokat beszélnél). Így legalább meg lehet téged ismerni. Az lenne baj, ha ennek következtében mindenkibe belefojtanád a szót (ami ugye nem lehetséges), szóval szerintem emiatt ne aggódj.


És egyetértek egy korábbi hozzászólóhoz, hogy talán rossz helyen kopogtatsz. Én az iskolás éveimben jártam így, teljesen ki voltam rekesztve és nem tudtam miért. Automatikusan magamat hibáztattam, egészen addig, míg el nem kerültem onnan, és érdekes módon az új környezetben, új emberekkel már nem volt semmi gond. Nyitottak felém, amikor látták hogy én is nyitok. De persze ez csak az én szerencsém volt. Remélem neked is sikerülni fog! :)

2016. szept. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Ha gondolod nekem irhatsz bármiről,ha tudok érdemben hozzászólók. Nem baj ha egyszerre sokat írsz. Szeretek olvasni. És válaszolni is szoktam. Mindig.

2016. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!