Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan nővel akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel akinek arab exe van?

Figyelt kérdés

Félig arab, szíriai. Félig magyar. Nem muszlim.

Aggasztana?



2023. márc. 23. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem, engem aggasztana, a legtöbb ilyen kapcsolat ugyanis baromira felszínes. Persze nem igaz, hogy az összes arab rossz ember, de tapasztalataim szerint többségük egy p.cs, és pusztán az egzotikum/külső miatt népszerűek a nőknél.
2023. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

11


A volt osztálytársamba életemben először voltam halálosan szerelmes, és nagyon sokáig kitartott az érzés. Egyáltalán nem volt pöcs, és a külseje annyira nem is volt egzotikus. Fehér bőre van, kék szeme, csak an 1-2 orientálisabb arcvonása. Ha nem mondja el, hogy félig arab, szerintem senki nem gondolna erre (ellenben a testvérén nagyon látszik). Természetre pedig udvarias volt, jól nevelt. Az anyukája nevelte fel, tehát csakis magyar szokásai voltak, azon belül is erdélyi.

Szóval, ha annyi alapján ítélkezne felettem valaki, hogy félig arab volt az első szerelmem, barátom, akkor nem kicsit lenne inkább ő baromi felszínes.

Ha meg elkezd kecskeb.aszózni, akkor egyenesen azt gondolom, hogy a világgal van gond, hogy szabadlábon lehet egy ilyen ember, és ugyanannyi joga van, mint egy értelmesnek.


A kérdésben is félig magyarról van szó. Az egészen más még együtt maradt szülők esetén is, hogy az egyik szülőjétől európai kultúrát kap, és itt élnek. Pláne, ha a szíriai apuka is asszimilálódott, a mi kultúránkhoz alkalmazkodik.

2023. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

#12 Ezt a litániát miért írod megint újra, nekem címezve? Senki sem kecskemittudoménmizett le, vagy akármi. Ki bántott? Sértettség és cope.

A véleményemet pedig fenntartom. Egyetemen is az összes ilyen arab meg néger baromi népszerű volt a csajoknál, miközben kb. szarba se néztek senkit. 1-2 normálissal találkoztam, ők kinézetre sem ütöttek el annyira a magyar átlagtól, a belüket is kidolgozták, és átlag népszerűségnek örvendtek.

2023. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ex származása aggasztana, hanem az, hogy mennyire van jelen a nő életében és ez mennyire befolyásolja az új kapcsolatot.
2023. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
De honnan fogja tudni, hogy a nő egyik exe arab, koreai, stb. volt? És miért kell ezt úgy kezelni, mint ha legalább AIDS-es lenne? Miért a kettősmérce? A férfiak mint tudjuk nem felszínesek, dehogy. Ha egy férfinak volt fekete, arab stb. nóvel kalandja vagy elvette, a kutya sem firtatja. De ha egy magyar nő kez akkor kitör a paranoia.
2023. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Ebben mi a nagy cucc?
2023. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez legyen életed legnagyobb aggodalma...
2023. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Eszembe nem jutna ilyesmin problémázni.
2023. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!