Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor látják be végre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor látják be végre az átlag nők,hogy egyszerűen túl anyagiasak és emiatt van most már nagyon sok magányos férfi?

Figyelt kérdés

Hihetetlen h az olyan dolgok mint:


-havi nettó 500


-audi a6


-budapesti 3 szobás lakás



régen nagyon jó anyagi státuszra utaltak egy nő szemében de most már csak átlagosnak számít szerintük. Tudom,hogy infláció van de akkor is..


2023. márc. 26. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
67%

"#22 Szóval te nem tekinted gazdagnak, de attól még jóval gazdagabb az átlagnál."


Ezt mi alapján mondod? :D Nem tudsz semmit a párom anyagi helyzetéről.

2023. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted kit érdekel, hogy sok a magányos férfi?
2023. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
62%
Egyiket sem vártam el, csak ilyen alap dolgokat, hogy tudjatok helyesen írni vagy tisztelettel viselkedni, de arra sem vagytok képesek, szóval nincs nagyon miről beszélni.
2023. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
1%

Nőkről beszélsz Kérdező, soha nem fogják belátni vagy értelmezni ezt.

Felszínesek alapból, csak a saját önző dolgaik érdeklik őket. Empátia 0 a férfiak felé, soha nem is voltak azok, nem is tudják mit jelent a szó a legtöbben.

2023. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
73%

34

Neked van empátiád a nők felé? Mert ha nem, akkor kuss.

2023. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
72%

34

Te összejonnel velem? 160 cm vsgyok, es 120 kg. Nem? Hol az empátia?

2023. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
75%
Van itt olyan férfi, aki nem keres nettó 500-at, nincs Audi a6-osa, 3 szobás lakása minimum, és van párja? Kb a házas és kapcsolatban élő férfiak 99%-a ilyen.
2023. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azok a férfiak empátiahiányosak, akik vergődnek, hogy milyen felszínesek a nők, és nem érdekli őket, hogy ha olyan férfival lennénk, akihez nem vonzódunk, akkor legjobb esetben is annyi élvezetet nyújt a szex, mint egy nőgyógyászati vizsgálat (szóval 0), de inkább rosszabb.
2023. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen igazad van! Ezert nincs Magyarországon egyetlen szegény család sem, egyetlen gyerek sem nyomorog, éhezik, sőt mindet A6-al hordják óvodába/iskolába. Egyetlen szegényebb házban, lakásban sem élnek családok, házaspárok csak magányos férfiak, esetleg öregek.


Es bonuszként csak a legjobb pasiknak van nőjük, csaladjuk, aki alacsonyabb 190 cm-nél, vagy van rajta egy kis felesleg, esetleg ritkul a haja, az le is huzhatja magat a wc-n, egy nőnek se fog kelleni.


Vagy várj csak...

2023. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
2%

120 hát fogyj le. Jaa az már nem megy meg beteg vagy...blabla.

Hát én is beteg voltam és jé fogytam jópár éve 27 kilót.

Aki csak pocsog meg mást hibaztat avval bocs, de nem tudok empatikus lenni.

2023. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!