Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor látják be végre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor látják be végre az átlag nők,hogy egyszerűen túl anyagiasak és emiatt van most már nagyon sok magányos férfi?

Figyelt kérdés

Hihetetlen h az olyan dolgok mint:


-havi nettó 500


-audi a6


-budapesti 3 szobás lakás



régen nagyon jó anyagi státuszra utaltak egy nő szemében de most már csak átlagosnak számít szerintük. Tudom,hogy infláció van de akkor is..


2023. márc. 26. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
67%

40

Nyilvan nem vagyok ennyi kg. Csak empatiárol pofazol, mikozben benned nincs. Azt elvárnad, hogy feled empatikisak legyenek a nok, es dugjanak veled, de te nem lennel az? Hát igen., a hires incel kettosmerce

2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
55%

40

Na... Ugyanezt mondjuk mi is. Ne picsigjatok, hanem tegyetek a céljaitokért.

2023. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
54%

Én nem pofáztam semmiről! Ez az eső válaszom!

Nem! Nem várom el! Képzeld.

És nő vagyok, de nem baj😅.

Tudod mindenki azt vár el amit akar...aztán vagy lesz vagy nem. Alám se rakott soha senki semmit. Tudom milyenek az emberek...ép ezért a nyavalyás helyett teszek magamért. Nem csak sajnálom magam meg szidok mindent is.

És a fő kérdésre válaszolva, már leírták többen is hogy rengeteg átlag csorobb Janinak is van nője. Érdekes mi?

2023. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
0%
#41 Ti pontosan ezt szoktátok írni azoknak a férfiaknak, akik nem néznek ki jól. Akkor most ki is alkalmaz kettős mércét?
2023. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
76%
44 öcsi, te kérted rajtunk számon az empátiát, majd elmondtad UGYANAZT, amit mi is szoktunk. Ennyire ne legyél hülye, légyszike.
2023. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
0%
#45 Legalább annyi eszed lehetne, hogy a pipákat néznéd, ugyanis az nem én voltam :D
2023. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
69%
Akkor viszont felfoghatatlan, hogy miért sír a szád. :D
2023. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
0%
#47 Mert már megint ti feministák vagytok azok, akik más szemében a szálkát, a magatokéban a gerendát.
2023. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
65%
Milyen jó, hogy megtudhattuk, hogy kis hazánkban minden család gazdag, minden család audi a6-al közlekedik, nincsenek hátrányos helyzetű gyerekek, csak gazdagok. Hiszen a családhoz a férfi mellé nő is kell, az meg ugye nincs gazdagság nélkül.
2023. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
64%

48

Konkrétabban?

2023. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!