Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pickme nőnek mik a specifiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pickme nőnek mik a specifikus jellemzői és miért baj, ha egy nő ilyen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Pick-me girls put down other women in order to be liked by guys. She will lean into outdated gender stereotypes and put down classically "girly" hobbies and interests as a way of garnering male attention."


-Google

2023. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nők, akik tipikusan azzal akarnak bevágódni a pasiknál, hogy "én nem vagyok olyan mint a többi lány~~~" Hogy miért baj ez? Hát egyrészről rohadt idegesítő, hogy önmagát különbnek találja az összes többi nőnél a világon, másrészről meg semmi valóságalapja nincs ennek az állításának.
2023. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem különbnek akarja magát beállítani, hanem át akar verni...:DDDD Ezek azok a csajok, akikbe NAGYON bele lehet zúgni, hogy aztán egy kézlegyintéssel elintézzen, hogy "bocsika, van jelentkező bőven". Nekem már eleve nagyon gyanús, ha egy csajjal jól kijövök, mert ott már valami probléma van. Az incelek is sírnak itt a fórumokon, hogy nem jut nekik csaj, hát ezért. Egy "átlagos" lányért bizony meg kell küzdeni, ismerni kell a csajok világát, kicsit bele kell menni a dolgokba. Ha egy csaj ismeri a pasik világát, az már alapból felejtős, mert talál nálad százszorta jobbat is...:DDDD
2023. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én pickme vagyok, sziasztok.
2023. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"önmagát különbnek találja az összes többi nőnél"


Mert amugy mind ugyanolyanok vagytok?

2023. márc. 29. 21:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennénk már, a férfiak se egyformák, senki sem az, nem vagyunk egymás klónjai. Maximum van hasonlóság, vagy eltérés logikusan.
2023. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De ha eleve különböztök, miért baj ha valaki különbözőnek tartja magát?
2023. márc. 29. 21:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, azért mert a többi nőt lenézi, elhordja mindennek, azért.

Mert lehet megjátssza, hogy ő nem tipikus lányos típus azért, hogy észrevedd, hogy megkapjon téged.

Ez mióta van rendben?

2023. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Milyen az a tipikus lányos típus?
2023. márc. 29. 21:58
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? :D


Mit tudom én, pl szereti nagyon a rózsaszín szint, sminkelés, divatos, szereti a virágokat, az állatokat, kutyuskakat, gorkorcsolyazik, röplabdazik, zongorázik, balletozik.

Olyan finom, gyengéd, kedves, udvarias fajta.Ilyesmik.

2023. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!