Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlzásba vitt kedvesség nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzásba vitt kedvesség nem gyanús egy házas férfi részéről? Hogyan jelezhetném neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit a munkahelyemről,aki mostanában túl kedves velem,becézget, pedig olyan nagyon nem ismerjük egymást és párszor beszéltünk csak,de nagyon közvetlen, már már kellemetlenül mert én nem vagyok túl szociális sajnos. Ezt észre vehette, mármint, hogy nem megyek oda úgy emberekhez beszélgetni. Lehet emiatt akar csak kedves lenni vagy más lehet az oka? Ha nem tudnám, hogy egy nagyon nyitott, kedves pasi simán azt hinném, hogy tőlem akar vmit. De ahhoz túl rendesnek néz ki. Mint pasi nagyon bejön, főleg amikor olyan cukin néz rám. De az én zárkózott énemnek sok ez egy munkahelyi kapcsolatnak is, viszont nek tudom, hogy adjam a tudtára, hogy kicsit vegyen vissza magából, úgy hogy ne bántsam meg kicsit se,mert tényleg nagyon aranyos mint ember is.
2023. márc. 30. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálhatod,hogy semleges vagy és megtartod a 3 lépés távolságot.Venni fogja a lapot.
2023. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben,ha ő alapvetően ilyen és mindenkivel,nem kérheted és nem is várhatod el tőle,hogy változzon meg.Sőt,ez sokkal jobb,mint ha nyers paraszt módjára sértő,bántó megjegyzéseket tenne.

Viszont ha azt érzed,mindez kifejezetten neked szól,mert udvarolna,te vagy neki a Baba meg a Szívem,akkor annyit tehetsz,hogy rövidre zárod vele a kommunikációt.Elég ennyi :,, Engem nem szoktak idegenek így szólítani". Persze aztán lehet, hogy bemutatkozik... 😂😂😂

Viccet félre téve,tényleg inkább kerüld el,ha neked ez így kínos.Bár elég sokat agyalsz rajta,tehát valamennyire biztosan benned is bujkál a Kisördög...😃

2023. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!