Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érti meg senki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg senki az ismerkedési céljaimat?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, 23 éves koromtól indult be a szexuális életem és nagyon ritkán sikerül partnert találnom. Elfogadom, hogy szerencsétlen vagyok.

Viszont azt nem fogadom el mikor ilyeneket mondanak: 30 évesen már nem kalandozni kéne, hanem komoly kapcsolat, normális nő, gyerek, ház, autó stb. Ezektől így kiráz a hideg. Nekem normális = unalmas.

Én élni szeretnék és szexelni. Ha nem fogok, mert nem sikerül akkor is inkább egyedül.

Egy átlag (nem szerencsétlen férfi) úgy éli az életét, hogy a jó dolgok (szex orrba szájba, mindig mindenkivel) után jön az hogy megállapodik és jönnek a rossz dolgok a házasság és a gyerek.

Gondolom egy idő után valami átkattan a fejükben.

De amég nekem nem volt meg az első lépcsőfok addig nem akarok a 2.-ra lépni és valamiért ezt soha senki nem érti meg.


Laza bohém életet élek annak ellenére, hogy a nőknél nem vagyok sikeres. Nincs okom a panaszra, nem spórolok, a mának élek. Mondják ezt a lakást is, de sanszos hogy nem lesz gyerekem a sírba meg nem viszem magammal.

Voltam prostinál is már, miért ne?

Férjes asszonnyal is voltam már.

Velem kitolt az élet, hogy elvette a fiatalkoromat, én sem leszek tekintettel másra.



2023. ápr. 3. 20:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért adsz a véleményükre?
2023. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Te vetted el magadtól az életet, aztán most frusztrált vagy, amiért mások jobban élnek.
2023. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Mert okoskodnak és úgy beszélnek mintha könnyű lenne az élet.

Vagyis mindenkinek olyan könnyű lenne mint nekik.

Nekem gyerekkoromban nem volt mit enni.

2023. ápr. 3. 20:36
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Aztán most is csak szórod a pénzedet és nem gondolkodsz előre, hátha a jövőben sem lesz mit enned. Roppant értelmes. :D
2023. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem igaz, egy gyerek nem tudja még a saját életét irányítani.

Kb. 18-20 éves kortól van az, hogy a saját cselekedetei által jut előre az ember, előtte csak a gazdag szülők gyerekei jutnak előre.

Másban lehet behozni a lemaradást, de szexualitásban ez a hátrány exponenciálisan nő :(

2023. ápr. 3. 20:38
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a gyerekkorodról írtam, hanem a potenciális jövődről.
2023. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#4 buta vagy.

Ha van jövedelmed és van kiadásot és a kiadásot kevesebb mint a bevétel akkor nem fogsz tönkre menni, de egy gyereknek máshogy van ez, főleg amikor szórakozni járnak és a szülőknek nincs pénze.

Te most csak benyöktél egy mondatot és az enyémből is csak egy kiragadott mondatra reagáltál.

A másik meg hogy aki akar dolgozni az talál munkát még ha sz.r is.

2023. ápr. 3. 20:41
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Majd megállapodsz megkomolyodsz. :-)

Jön egy nő az életedbe akitől többet akarsz akivel jó lenni.

Lehet holnap lehet 1 év múlva.

2023. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
Addig míg nem csinálsz gyereket, addig nincs gond és persze úgy korrekt, hogy a másik fél tud róla, hogy élni akarsz, nem lekötni magad, más véleményére meg ne adj, lehet tök irigyek rád viccen kívül.
2023. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem maradj a prostituáltaknál, náluk több sikered lesz.
2023. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!