Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok érezni senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok érezni senki iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez az egész nagyjából azután kezdődött el, miután az a személy, akire 2 évet vártam, kilépett az életemből. Előtte volt egy nagyon toxikus párkapcsolatom, szóval nem igazán volt sok párom az évek során....


A várató pasi után majdnem lett valakim, felé már kezdtem érzelmeket táplálni, de ő nem tudott dönteni, hogy kellek-e neki, vagy sem, de végül úgy döntött, hogy jobb neki egyedül.


Azóta többféle pasival is ismerkedtem. Teljesen mindegy, hogy mennyire szép, okos, vagy bármilyen más jó tulajdonsággal rendelkező személy volt, egyszerűen senki nem fogott meg úgy igazán. 2 olyan csávót is hátrahagytam, akik teljesen belém voltak bolondulva, de én nem azt éreztem, amit kellett volna. (Most van egy olyan valaki aki szerintem ugyan erre a sorsa fog jutni...)

Teljesen mindegy, mennyi időt töltök el valakivel, mennyit szórakozunk együtt, stb., engem egyszerűen nem fog meg.. Mi lehet az oka annak, hogy ennyire kiüresedtem ilyen téren?

Köszi a válaszokat.

(Privátot légyszi ne küldjetek, csak akkor, ha esetleg a kérdésemre ott válaszoltok)



2021. ápr. 1. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vártál két évet a pasira?
2021. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nagyon beleszerettem, vártam hátha egyszer viszonozza, de inkább lelépett mással. Hála az égnek sikerült réges régen feldolgozni
2021. ápr. 1. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a múltbeli csalódásaidat nem dolgoztad fel és talán magad számára sem bevallottan lehetett valami közös a "váratós" és a "majdnem valaki" pasiban, ami megfogott.

Most én is ilyen "cipőben járok".

A "majdnem valaki" pasihoz hasonlóan nemrég én is ismerkedtem egy nővel, és szinte szóról-szóra ugyanez volt, mint amit leírtál.

Most ismét írogatok egy nővel, de olyan szinten érzek hasonló ürességet, mint Te...

Szerintem Neked is, és nekem is időt kéne hagyni saját magunknak... picit elengedni ezt a "párkeresősdit", hadd tisztuljanak a "mit akarok-kit akarok-miért akarom?" típusú kérdések.

36/F

2021. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzol, mint egy felnőtt tini, aki nem tudja még honnan jönnek az érzelmek....

Figyelj, ha valaki szimpatikus a számodra, vonzó, akkor első körben ennél ne várj többet. A szerelem kialakullása 1-2 hónapig is eltarthat. A mindennapos apró figyelmességek fogják előidézni, ezeket viszont meg kell várni, míg beérnek.

2021. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem tudsz érezni senki iránt, mert valahol még benned van a csalódottság és a tudatalattid azt súgja neked, hogy ne bízz senkiben, ha egy ember átb*szott, akkor mi a garancia arra, hogy más pasik különbek lesznek nála?!



Ez olyan, mint az étvágy, ha esetleg beteg vagy, vagy rossz hangulatban vagy, nincs étvágyad.

2021. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 22/F ezt lefelejtettem.
2021. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!