Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy délután nem voltam elérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy délután nem voltam elérhető online, erre kaptam 5 üzenetet, a végén azzal, hogy akkor további jó keresgélést. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nyilván délután mint sok más ember, én is dolgoztam, este nézem az üzeneteim a lánytól, sorrendben ezeket kaptam:


-remélem nemsokára elhívsz randizni, ugye várom már

-valami jó helyre elmehetnénk enni

-aztán küldött egy képet

-akartam valamit mondani de…mindegy

-figyelj ez nem fog működni további jó ismerkedést, remélem megtalálod a számításaid.


Mindezt 6 óra alatt, az alatt nem voltam elérhető egyáltalán.


Nem értem a chaten kéne élnem vagy mi?


2023. ápr. 4. 10:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen nem normális, és a lány sem volt az. Örülj, hogy hamar kiderült, így nem sok időt és fáradságot vesztegettél rá.
2023. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez elég redflag. Tudom, hogy elkeserítő, de gondolj arra, hogy legalább hamar kiderült, milyen. (Nőként mondom, hogy ez nem normális.)
2023. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Örülj, hogy nem bonyolódtál bele, kattant a nő.
2023. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Jáj... Hagyd a fenébe.
2023. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, legalább gyorsan letudtad:D
2023. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
27%
Engem meg itt szétszedtek az miatt hogy nem írok előre hogy nem leszek elérhető, nem magyarázkodok, és agyon köveztek a gyk-n mert merészeltem eltűnni egy napra :D
2023. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
96%
6os, ezt belinkelnéd?
2023. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Ez csaj csak neten el, biztos sosem volt normalis munkahelyen xd
2023. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk engem ha érdekelt a másik, rá szántam kemény három másodpercet, hogy leirjam, ma elfoglalt leszek és később tudok válaszolni. Szerintem ennyit igazán meg lehet tenni, én mindig elküldtem azokat, akiknek 8-9 óra volt válaszolni.
2023. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azokat küldöm el, akik felé állandóan mentegetőzni kell munkaidőben, miért nem tudok válaszolni.
2023. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!