Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal anyukaként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal anyukaként mennyire van esélyem normális pasiknál akár csak komolytalanabb kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2 hónapos a kisfiam. A gyerek apjával 4 hónapja szakítottunk. Vannak testi igényeim nyilván, kár lenne tagadni. Viszont nem akarok oda süllyedni hogy belemenjek a gyerek apjának kalandjaiba, így mindenképp mással szeretnék ilyesmiket megélni. Komoly kapcsolat ellen sem vagyok, de jelenleg megvagyok nélküle, a gyerek az első. Viszont nagyon jó lenne egy fix normális pasi akivel néha ellennénk. Nős férfi nem kell.. nem teszem tönkre egy nő életét sem. Korrekt kapcsolatot akarok legyen az komoly vagy komolytalan. Külsőmmel szerintem nincs gond, gyerek előtt gond nélkül minden ujjamra akadtak pasik, azóta is vannak jelentkezők, de valahogy senkit sem éreztem úgy hogy na vele jó lenne belevágni
2023. márc. 22. 10:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%

Ritka őszinte ,erkölcsös írás.


Respect.


Tuti találni fogsz,sok sikert.

2023. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz találni szerintem is.
2023. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
2 hónapos a gyerek. Miért akarnak manapság frissen szült anyukák fszokon ugrándozni? A gyerek a fontos most, meg hogy átgondold, mi történt.
2023. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😇

#3 tudom jól, de én nem fogok álszentkedni.. az a pár hetente vagy max hetente 1x pár órás kimenő miután betöltötte a gyerek a 3 hónapot szerintem nem bűn.. ettől független a gyerek az első és ezen kívül vele lennék 0-24. Amíg az apukáknál ezt mindenki teljesen normálisnak tartsa addig nálunk miért elitélendő?.. Sokkal többet vagyunk a kicsivel és sokkal többet törődünk velük mégis mi kapjuk a sarat

2023. márc. 22. 11:07
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos találsz jelentkezőt, de te tudod mik az igényeid. 21 évesen még nagyon fiatal vagy.
2023. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Apukáknál sem normális.


Rohadt fiatalon elrontottad az életed, és már azon jár az eszed, hogy rontsd tovább. Csak csóri gyereket sajnálom, hogy a szülei idióták.

2023. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

3

Pont ezen gondolkoztam en is, 2 hónapos gyerek mellett örültem ha napi 2 órat tudok egyhuzamban aludni, a szexnek pedig még a gondolatátol is irtóztam. Arra volt energiám hogy magamat es a gyereket életben tartsam, nemhogy ismerkedjek. Mondjuk akkor még a férjemmel voltam, de ha nem lettem volna se lett volna erőm erre. Mondjuk nem is 21 éves voltam...


Amugy szerintem kerdezőnek komolyra nem lesz könnyű dolga, hisz ebben a korosztalyban sokan még abszolut nem is akarnak gyereket. Szeretőt tuti kap.

Viszont fontos hogy a gyerek ne lássa a pasijaidat, csak azt, aki végül várhatóan az "apja" lesz.

2023. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#7 persze, ez is érthető. Sajnos nekem a lelkemre sincs jó hatással ha nincs ilyen szinten legalább valaki az életembe.. nekem ez nagyon fontos ha elitéltek ha nem. Ez vagyok. A gyerek apjával szerettem volna maradni és akkor most nem lenne ez, de sajnos neki beütött valami úgyhogy a jelenlegi helyzetből kell kihozzam a legjobbat.

Nem szeretném én sem hogy ezt lássa a gyerek. Ebben nagyon igazad van. Mindenképp jó példát kell neki mutassak, de szerintem önmagammal is kell törődnöm ahhoz hogy vele is maximális tudjak lenni

2023. márc. 22. 11:19
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
De így a gyereked azt látja, hogy egyedül lelkileg életképtelen vagy. Jól írod, önmagaddal kell törődnöd, de nem mások által.
2023. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

3@. Már miért ne vágyhatna szexre egy nő, azért mert 2 hónapos gyereke van?

Vagy azért mert szült egy gyereket fiatalon, álljon meg felette az élet?

Ráadásul nem fszokon akar ugrálni, hanem csak egy valakit szeretne.

Én nő vagyok, és bár nekem nincs gyerekem, de meg tudom érteni őt. Jelenleg csak a gyerek van, akörül forog minden. Természetesen hogy keresi mindemellett a felnőtt kapcsolatokat is.

És a kérdésre válaszolva biztos fogsz találni mert fiatal vagy nagyon.

2023. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!