Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár évtized alatt hogy jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár évtized alatt hogy jutott ide az ország hogy egy átlag dolgozó férfi csak álmodhat a társkeresőn egy átlag nőről?

Figyelt kérdés

Nézem ezt a kategóriát és alig akarom elhinni,amiket itt írnak.

Szintek,kötelező külföldi nyaralás évente,jó autó,saját lakás.

Az ok hogy a nőknek ilyen elvárásaik vannak,de egy szegény országban,ahol kb két millió ember minimálbér környékén keres,mégis miből finanszírozná ezt egy átlag pasi?

Külföldön lehet ez elvárás,külföldi pasik ezt megtudják szintben ugrani,de egy átlag magyar férfi ennek a közelébe sem juthat.


2023. ápr. 5. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Az internetnek és a közösségi médiának lehet köszönni. Megnyílt a világ a Falusi Jucikák előtt is, megugrottak az igények. Eddig jó volt traktoros Béla, most már Mácsó Grande Giovanotti kell a legújabb sportkocsival.
2023. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Iszonyatosan rosszul lövöd be, hogy milyen az átlagos nő.

Ha pedig amúgy egy nő arcra mondjuk "csak" átlagos, de értelmes, szorgalmas, jól keres, akkor mi a francért jönne össze olyan férfival, aki nem tudja életstílusban az ő szintjét hozni?


Én semennyire sem utaztam a pénzre, de azért rendesen fájna, ha olyan anyagi helyzetben lennénk a párunkkal, hogy nem tudnánk elutazni évi 1x külföldre olyan 5-7 napra.

2023. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Senkit nem ismerek, aki minimalbert keresne, pedig eleg vegyes a tarsasag. Esetleg tanulni kene, vagy valami.

Abbol finanszirozza mindenki, hogy normalisan tudjak beosztani a penzuket es nem verik el sorre meg cigire :)

2023. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj, én legutoljára pár hónapig kavartam egy kétdiplomás, művelt, csinos csajjal. Randizgattunk, közös programokat szerveztünk, együtt töltöttük a hétvégéket, amolyan kötetlen kapcsolat formájában. Aztán mikor vége lett, szépen, kulturáltan elváltunk. De ahogy mondom, hónapokig tartott a dolog.


Képzeld, a mai napig nem tudom pontosan, mennyit kereshetett, ahogy ő sem, hogy én mennyit viszek haza. Nem készített leltárt, nem pipálgatta a rubrikákat, hogy "aha, igen, kocsija van, saját lakása nincs, csak bérel egyet, jaaaa, igen, cafetériát is kap, meg is nézem a SZÉP kártya egyenlegét..."


Normális nőnek épp elég, ha kb. azonos anyagi szinten álltok, nem okoz gondot a közös programok rád eső részének a finanszírozása, vagy hogy meghívd néha egy kávéra.

2023. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Az átlagos nő nektek a sminkeletlen modell. A valóban átlagos nő az pedig a dagadtöregrondapfujjnemkell a ti elmondásotok alapján.
2023. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyfolytában olvasom ezt a rovatot de egy ilyen választ vagy kérdést sem láttam. Mutass már egyet!

És ne olyat, amit férfi ír ki, hanem amit no, hogy miért nem talál olyan pasit, aki évente kétszer nyaralni viszi!

2023. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Külföldi liberális média agymosás eredménye.
2023. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Két baj van ezzel. Az egyik, ahogy mondod, hogy olvasgatod itt a dolgokat, tehát nem a valóságban élsz. A másik, hogy klasszisokkal jobb nőkre szoktátok mondani, hogy átlagos, mint férfiakra.
2023. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi 7 hónapja vagyunk együtt, nem tudjuk, nem is volt téma forintosítva ki mennyit keres.
2023. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Melyik évtizedben élsz, Kérdező? Mer tén 2023-ban élek, és az én jelenkoromban nincs ilyen probléma.


JA, hogy te ezt a kategóriát ovlasgatod és ebőbl szűrsz le a valóságra nézve bármit?

Ráadásul... pár órája már feltettél eg ykérdést kb ugyanezzel a témával...


Mi lenne, ha nem vergődnél?

2023. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!