Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megváltozna a médiák által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltozna a médiák által közvetített férfiideál akkor a nők is jobban vonzódnának az átlagos pasikhoz és incelekhez?

Figyelt kérdés

A vonzalom jó részt szocializáció és kondicionálás kérdése. (Most pl. a szoláriumozott tetkós chadek a menők de a XIX. századig a fehér bőrű pasik jöttek be a csajoknak mert a fehér bőr az arisztokrácia sajátja volt szembe a kapálás közben lebarnult parasztok napsütötte színével.)


Ha a médiák nem a chadeket meg alfahímeket nyomatnák orrba szájba, hanem a normális pasikat dicsérnék, akkor végre a nők is elkezdenének vonzódni az átlag incel pasikhoz?



2023. ápr. 6. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, mert az "incelség" nem (csak) a külső tulajdonságokon múlik. Az csak egy része, a belső tulajdonságok, az életvitel dominál inkább.
2023. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért gondolod? Elkezdték nyomni a husis nő dolgot is, a férfiak továbbra is a vékonyabb nőket részesítik előnyben, szóval nem értem, miben befolyásol ez.

Ráadásul ahányszor magyar műsort nézek én aligha látok bennük az általad említett jó pasikból.

2023. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Te elkezdenél vonzódni Margo Martindale-hez, ha mindent ő játszana? Valahogy kétlem.
2023. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem!
2023. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt nyomná a média, hogy Varga Irén vonzó, akkor neked elkezdene tetszeni?
2023. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Incellel akkor sem kezdenék, ha ők lennének az egyedüli pasik a földön, akkor már inkább maradnék egyedül. A külsőtök a legkisebb gond, belülről olyan szinten vagytok undorítóak, hogy arra szavak nincsenek és bármennyire is meglepő, nem csak a kinézet számít, hanem a belső is, a személyiség, nektek pedig mód felett ocsmány a személyiségetek, ilyen emberrel pedig barátkozni sem barátkoznék, nemhogy összejönni.

Amúgy én marhára nem tapasztalom, hogy a jó pasikat nyomatnák bárhol is, de mivel nem vagyok egy manipulálható, média által befolyásolható báb (ahogy a normális emberek jókora része sem), így a legkevésbé sem hat meg, hogy kit nyom a média meg kit nem. Attól, hogy állandóan a képembe tolnának egy taszító külsejű fickót, még nem fog vonzani, sőt!

Mostanság pl az a divat, hogy szülesszük a nőket, ilyen babaváró, olyan CSOK, amolyan SZJA mentesség, csomó helyről ez ömlik, hogy szüljél-szüljél és még szüljél. Na én ennek ellenére sem fogok szülni, mert a gyerekvállalás gondolatától is ráz a hideg és a legcsekélyebb mértékig nem hat meg, hogy mindenhonnan az jön szembe, hogy de márpedig kell gyerek. Ha neked állandóan pl egy nem vonzó, duci nőt nyomnának az arcodba, talán ráizgulnál?? Kétlem, na pont ugyanez van a másik oldalon is.

2023. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

1. nem médiák, hanem média. A "média" szó eleve a "médium" szó többes száma, így nincs értelme ezt is többes számba tenni.


2. Elég sok nőt ismerek, sokuknak van párja, egyik sem az általad említett szolizott tetovált küllemű. Ami azt illeti, nekem az a benoymásom, hogy ez a fajta férfiak az alsóbb oztályokban menőbbek, de általában a párjuk is ilyen megcsinált valami, nem épp igényes, jó küllemű nő.


Egyébként a történelmi httér amit írtál nem helytelen, de annyi kiegészítésre szorul, hogy a nemesi körben volt igény a fehér bőrre. A parasztok kinézték azt, akinek fehér a bőre, mert az tjelenti, hogy nem dolgozik. Szóval csak a saját szinten belül beszélhetünk erről az ideálról.


Szóval... ha te azt érzékeled, hogy a tetkós-szolis csávók a vonzók, akkor nagy eséllyel te abban a közegben mozogsz. VÁlts szintet, a középosztályban már nem ez a mennő:D

2023. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyáltalán nem a tetkós általad chad-nek titulált nemtudommik jönnek be, hanem mindig is a normális, intelligens pasik tetszettek. Bőven az általános kategória. Tv-m sincs, felőlem azt nyomnak, amit akarnak. Hülyeség, amit beszélsz, már megint.
2023. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem nèzek tvt nagyon ritkán facebookozok.

Volt ilyen olyan párom is már. Elmondom hogy egy rosszabb külsővel megáldott fèrfi sokkal hisztisebb tud lenni egy kapcsolatban. Minden nap megkaptam, merthogy találhatnèk sokkal jobb vonzóbb fèrfit is stb..

Nekem a szolis pasik nem jönnek be.a tetoválással viszont nincs bajom. Na de itt nem a börtöntetkós stb fèrfiakra gondolok. Egy szèpen kidolgozott tetoválás nekem nagyon tetszik. A páromnak is van. Mauri tetoválások, èlet fája melyet farkasok fognak közre. Ès a tetoválás már a règi időkben is volt, mèg a mèdia megjelenèse előtt is.

2023. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes... ha arról van szó, hogy a nőnek a konyhában van a helye, akkor az csak egy társadalmi konstrukció, szocializáció, társadalmi nem, amit meg kell változtatni...

Ha arról van szó, hogy a nőknek az agyát a média mossa át azzal, hogy csak Jason Momoa meg Ryan Gosling a jópasi, akkor azon nem lehet változtatni, az ösztönös...

2023. ápr. 6. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!