Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 175 centis férfiként alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centis férfiként alacsony vagyok? Azt mondta egy 164 centis lány ismerkedésnél Tinderen, hogy máskor ezzel kezdjem, mert ha ezt tudja akkor szóba se állt volna velem.

Figyelt kérdés
Azt hittem ez a 11 centi különbség elég lehet, meghogy ezzel a magasságommal kb egy olyan átlagos lehetek, vagy az alatti néhány centivel, vagy ez tényleg nagyon alacsony?
2023. ápr. 6. 16:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Nyugi, teljesen jó, nekem 173 centivel sosem voltak ilyen gondjaim.

Retardáltak persze vannak, de legalább akkor derült ki mielőtt bármi komolyabbra került volna a sor, örülj neki:)

2023. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
18%
Miért debil meg retardált az, akinek tetszik valami?
2023. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
9%
Most lepontozhattok, de igazából kussoltok is, mert nincs válasz. Ha nem tetszenék egy férfinak, mert neki a vékonyabb nők tetszenek, nem hinném retardáltnak, meg debilnek. Akkor lenne gáz, ha összejönne velem, és próbálna megváltoztatni. Dehát ilyet magassággal nem is lehet csinálni, szóval tiszta sor.
2023. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
Egy 164 centis lány mi a francot akar?
2023. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%

13, ha jártál már Tinderen tudod mi a probléma a dologgal.


3-ból 2 nő profilján nem bemutatkozást, hanem feltételek listáját lehet olvasni. Még 40 éves nők is leírják, hogy 180 cm alatt ne is merd jobbra húzni, mert esélyed sincs nála.

Megálmodtak egy ideált és képesek azonnal kiszűrni, ha egyszer nem felelsz meg egy számokban kifejezett feltételnek.


Persze, mindannyiunknak van ideálja, de aztán a legtöbbünk simán szerelmes lett olyan emberbe is, aki nem is hasonlított erre az ideálra. Miért? Mert az érzelmek és a párkapcsolatok nem a számokban kifejezhető részleteken múlnak.


Ezért debil az, aki egy ilyenért teljesen elzárkózik más emberektől. Ragaszkodik a kis álomvilágához.

2023. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

15: nekem mindig is a fekete hajú, macskaszemű, "boszis" lányok jöttek be fiatalon.


Feleségem: szőke/szőkésbarna, kék szemű.


Ha élből elutasítottam volna, akkor ma nem garancia, hogy valami fiatalon elképzelt ideális nő lenne mellettem.

2023. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez a méret interneten rossz. Életben nem, én 177 vagyok és a neten problémás , életben nem. Egyszerűen a 180 jó a 177 rossz mert 3 centi hiányzik. Ennyi. Nem kell túl gondolni , hanem ezen túl kell lépni. Műszaki paraméterek alapján választanak.
2023. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
30%

"Van akit zavar, így van, de nem az összes nőt, valakinek ideális a te magasságod."


Hát ha egy random csaj azt írja, "hogy máskor ezzel kezdjem, mert ha ezt tudja akkor szóba se állt volna velem" akkor minden csajt zavar, csak valaki udvariasabban, valaki bunkóbban fog elküldeni.

2023. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%
179 centivel alacsonynak számítok a mai 16 éves fiúk magasabbak! És ezt nőktől többször megkaptam kritikaként.
2023. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%
Fogyni lehet, hízni lehet, magasabbra nőni nem. Ne bánkódj egy ilyen phicsa végett. Az ilyen sosem elégedett. Majd lesz egy 180+ adonisz, aki jól kihasználja aztán a végén hoppon marad a csaj. Légy hálás, hogy még azelőtt kimutatta a foga fehérjét még mielőtt kapcsolat lett volna belőle.
2023. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!