Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 175 centis férfiként alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centis férfiként alacsony vagyok? Azt mondta egy 164 centis lány ismerkedésnél Tinderen, hogy máskor ezzel kezdjem, mert ha ezt tudja akkor szóba se állt volna velem.

Figyelt kérdés
Azt hittem ez a 11 centi különbség elég lehet, meghogy ezzel a magasságommal kb egy olyan átlagos lehetek, vagy az alatti néhány centivel, vagy ez tényleg nagyon alacsony?
2023. ápr. 6. 16:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem alacsony, pont jó. Én 165 vagyok.

L

2023. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

"ha jártál már Tinderen tudod mi a probléma a dologgal"


Nem jártam, de még senki nem magyarázta el, miért ennyire sértő, ha valakinek szexuálisan nem vonzóak azok a férfiak, akiket alacsonynak tart. Mert ez is egyéni preferencia.


Ha nekem elakad a lélegzetem hosszú hajú férfiaktól, akkor annak mi köze ahhoz, hogy az én hajam milyen hosszú, illetve hogy nekem a vállig érő nem számít hosszúnak?


Van egy barátnőm, aki vele magas pasikat (kb 170 cm körül) preferál, mert a saját szavaival, legyenek szó szerint egy szinten, őt egy pasi ne uralja le. Van egy sanda gyanúm, hogy ezt nem találja senki annyira "etikátlannak", mint szexisnek találni a magas férfiakat, mert az alacsonyak a komplexusosak.


Ez ugyanaz, mint nőknél a vékony-kövér téma, az egyik oldalt lehet szidni, a másikat nem szabad. Ha az egyik véglet nem tetszik, debil vagy, ha a másik, taps, taps, milyen elfogadó.


Nézzen mindenki magára. Lehet rajtad, rajtam 50 olyan dolog, mind más, ami 50 különböző embernek simán nem tetszik. Ezen besértődni meg debilezni akkora "egovédelem", hogy az nem igaz.

2023. ápr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ő ezt mondta. Más meg mást fog. Nekem 173 centis nőként nem lenne gond egy 175 centis férfi, párom is ekkora.

Egyáltalán nem biztos, hogy a magasságod a probléma a párkereséskor.

2023. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 180 cm magas nőként mindig azt írtam, hogy csodálkozom azon, hogy alacsony(abb) nőknek miért kell náluk adott esetben 20-30 cm-vel magasabb férfi. Most már teljesen másként látom. Mindenkinek szíve joga, hogy olyan partnert kívánjon maga mellé, amilyet akar. Legfeljebb nem jön össze. Simán lehet, hogy találkozik valakivel, aki pont olyan magas, mint ő és mégis nagyon jól működik a kapcsolatuk és nagyon szeretik egymást. Az, hogy az ember mire vágyik és mit kap meg, az nem ugyanaz. Én is szeretnék egy nagyon jóképű, kedves, okos, jó humorú férfit, de nem jön össze... Ez van.


Egyébként nők nem mennek iszonyú extremitásokba, amikor arról beszélnek, hogy magas vagy nagyon magas férfit keresnek. Ellenben a férfiak undorító módon nyilatkoznak arról, hogy kizárólag vékony nőt keresnek (nem "zsírdisznót"). Vagy éppen pont az a gond, ha egy nő vékony, akkor meg jön az "elöl deszka, hátul léc" szöveg. És ez az idióta duma, hogy a magasság adott, az alak azonban sporttal, mozgással szebbé tehető. Ja, lóf.szt. Egy lapos mellkasú nőnek soha nem lesz nagy melle. Egy olyan nőnek, akinek a szoptatástól megereszkedtek a mellei, azoknak sem lesz feszes. Persze, van plasztika, de mennyi pénzért? És milyen áron? Fájdalmak, hegesedés, stb. stb.


Elég lenne ebből az egész baromságból, hogy ne legyen ilyen, meg ne legyen olyan. Aki nem tetszik, ne nézd meg, ne akarj vele kapcsolatot, fogadd el, hogy ő olyan, amilyen és kész! Ennyi.

2023. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
* annak sem lesz feszes
2023. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én 178 centi vagyok, barátnőm 170. Mi is társkeresőről találkoztunk, és később elmondta, hogy bár először jóval (+5-10 centivel) magasabbra számított, mégse volt ebből sose probléma, már majdnem 1,5 éve együtt vagyunk, szóval nője válogatja.
2023. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond a 175 centivel. Azzal se, ha ez valakinek nem jön be, de azzal már igen, ahogy ezt ez a pcsa közölte. Ugyanolyan átlagos a magassága, mint neked, nem tudom, neki hogy esne, ha egy neki tetsző magas pasi elhajtaná, hogy törpékkel nem kezd és legközelebb legyen szíves előre jelezni, mekkora.
2023. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Hehe:) Én 172 vagyok, feleségem 175.

Szerintem meg a 164 centis csaj a seggdugasz.

2023. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!