Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból egy férfiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból egy férfiben leginkább miért gyanús ha még nem volt házas?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos kor felett persze, tehát úgy 40 (?) évtől kb.?


Nők szokták mondani hogy ha még nem volt házas és gyereke sincs, nem vált el stb. akkor adott kor felett ez inkább gyanúra ad okot.


Miért?



2023. ápr. 8. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A sok antidepresszáns, Xanax/Frontin/Rivotril, multivitamin és probiotikum függő macskás ráncos 40 feletti magyar nőnek (azaz öreg maminak) semmi se jó. Ezért van az hogy a legtöbb 40-50 éves magyar férfinak a 30 éves nő korban a max, akikre mennek. Megjegyzem jogosan.
2023. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Manapság már nincs ilyen, règebben a 35 volt. Amúgy a 40 feletti korosztály hányinger mindkèt nemben, csak szegènyek azt hiszik hogy nekik a fiatalok valók :D
2023. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de ilyet még nem hallottam, amíg ezen az oldalon nem olvastam ezt a múlt héten.
2023. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még soha nem hallottam.
2023. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, ha elt amugy hosszu, egyuttelos kapcsolatban.
2023. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha van rajta sapka az a baj, ha meg nincs akkor az.
2023. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A házasság hiánya nem gyanús. Az a gyanús, ha a 30as éveiben sem volt még tartósabb, legalább pár éves kapcsolata.
2023. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jóképű, akkor:

1. Meleg.

2. Szerelmi bánata van, soha nem lesz neki senki elég jó.

3. Antiszociális, nem tudott leválni anyuciról, elviselhetetlen a személyisége, paranoiás, stb.


Ha nem jóképű, akkor meg azért, mert nem vonzó.

2023. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem akart elköteleződni, és valószínűleg most sem akar. Már kialakított egy életformát, és nem fog rajta változtatni. Több ilyen barátunk is volt, nem volt velük semmi probléma. Megvolt mindenük, jól fizető állás, lakás, de nem adták fel az önállóságukat.

N

2023. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!