Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy haverom elkezdett ghosting...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom elkezdett ghostingolni (nem válaszolni az üzeneteimre), hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem első randi volt, hanem kb 8x találkoztunk, majd a vége felé átment inkább baráti viszonyba. Az ismertségünk végén éreztem, hogy ő nem tud barátként tekinteni rám, de ő ezt nem közölte velem őszintén. Így inkább eltűnt, nem reagált a posztjaimra. Utolsó üzenetemben boldog születésnapot kívántam neki, de nem nézte meg.


Nem akarom egyrészt lejáratni magam, félek ha írok neki megint nem válaszol, hanem csak a saját mellét fogja verni, hogy na ezt érdemes is volt ghostolni, amilyen.


Ezt az örömöt nem akarom neki megadni. Simán az is lehet, hogy mással randizik épp, de azért egy köszönömtől nem esne le a korona a fejéről.


Elszomorít, mert rendes embernek ismertem meg, de be kell látnom, hogy ez így nem barátság már.


Követ egyébként Instán meg Facebookon, de ennyi.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. ápr. 12. 09:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok teendőd van. TÖbbet nem írsz neki.
2023. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Udnorító az ilyen. Hagyd, majd mást talál akivel szórakozik.
2023. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem mindent megpróbáltam. Kerestem, felköszöntöttem, ő meg ennyire értékelte.


Valahogy törölni nincs szívem, ezt ő sem tette.

2023. ápr. 12. 09:49
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
8 találkozás után még haverok se vagytok. Egyszerűen nem jött neki össze az ismerkedés, és továbblép, ennyi, nem kell bele többet látni.
2023. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
4, második randin összejöttünk a férjemmel, és előtte nem ismertük egymást...
2023. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10%
Csak én nem értem a leírást?
2023. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Melyik részét nem érted?


4) szerintem ez nem a számoktól függ. Én az egyik legjobb barátnőmmel egy tali után tök jóban lettünk. Utána meg sokat taliztunk. Mivel elválasztanak a határok van hogy egy évig nincs tali. De a kontakt ugyanúgy megmarad.

2023. ápr. 12. 10:03
 8/30 A kérdező kommentje:
Egyébként ezzel a sráccal van egy közös Netflix-accountunk. Most mit csináljak vele? Nem én fizetem.
2023. ápr. 12. 10:06
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
A 4-es gondolom olyan, aki szerint 2 év járás sem kapcsolat még, és rendszeresen félrekúr a párja mellett :D 8 randi már normál esetben kapcsolat, aki nem annak veszi, az szórakozik.
2023. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én őszinte véleményem, hogy ez sosem lenne barátság, mert ő többet akar, és mint írtad érezted, hogy ő nem tud barátként tekinteni rád.

Ez neki kínzás így.

Én értem, hogy te rendes embernek tartod, viszont ő így szenved, és még "csak" 8 tali volt, ennyi idő alatt valószínűleg ő nem tud elvonatkoztatni attól, hogy te tetszel neki.


A módszer tényleg csúnya, hogy eltűnik, ez nem fair, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor valószínűleg az van a háttérben, hogy ő nem tud rád csak barátként tekinteni, és/vagy nem is akar.

2023. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!