Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor ghostingoltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor ghostingoltatok már életetekben ismerkedések során?

Figyelt kérdés

Valljatok színt.


(Ghostingolás: valamilyen okból történő szó nélküli felszívódás)


2023. márc. 24. 01:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Túl sok hogy számon tartsam, de én se vagyok különb, Tinderen én is már megtettem.
2023. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Ez a gödör pszichológia. Mások nyomorán probál az egód értéket teremteni magának, szánalmas énkép. Ennek van más módja, hogy rendbe rakd magad.
2023. márc. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Mindig ezt teszem, eddig 2 volt, aki kiakadt ezen.
2023. márc. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Amikor megkérdeznek pl.olyanokat az első sorokban hogy küldenék e magamról kevés ruhás szexképet azonnal tiltom.

Amikor megkérdezik hiányzik e a szex, miota nincs barátom, megint azonnal tiltom.

Csak ilyen bántó, és hasonló esetekben szoktam.

Szerintem meg se kell magyaráznom nekik.

Ugy érdekelt egyszer az hogy az ilyenek valójaban nem is akarnak ismerkedni meg semmit? Ilyenekkel még egy laza nő se foglalkozna aki belemenne szexkapcsolatba

2023. márc. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Soha!!!

Ez a szerencsétlen embernek mondott Egyedek módszere.

2023. márc. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Soha. Nem igazán ismerkedtem. Jó egyszer igen, vele össze is jöttünk, már egy éve boldogok vagyunk.
2023. márc. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
20-30 alkalom.
2023. márc. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Talán 5-10 között lehet akik nők előjel nélkül letíltottak a neten ismerkedési szakaszban. De egyikkel se volt még személyes találkozó.
2023. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Dating appokon sokszor volt, hogy furcsa vagy creepy pasik találtak meg, őket mind ghostoltam, szóval nem tudom mennyi lehetett összesen. Olyan viszont szerintem nem volt, hogy valakivel elmentem randizni, aztán szó nélkül ghostoltam, azt nem tartanám fairnek.
2023. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Én vagy 20-30-szor.


Engem több százszor. Ide értve olyat is, hogy első randi után soha többé nem keresett és nem válaszolt és amikor beszélgettünk még a neten előtte, de ott is egyszer csak nem válaszolt már.


Én vagyok a férfi.

2023. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!