Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, tényleg nem normális az hogy 40 elmúltam már és menekülök a párkapcsolat lehetőségétől?

Figyelt kérdés
Egyszerűen még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy én szorosan összekössem valakivel az életemet, valahogy megőrülnék úgy érzem ha nem lennék független. Barátok, családom, ismerősök mind furcsán néznek rám hogy valami nem stimmel velem, de valahogy tényleg nem akarok egy nővel sem összejönni pedig lenne lehetőség rá, állítólag helyes vagyok meg sokat sportolok, voltak jelzések nők részéről akik úgy csinosak is voltak, de megmondtam nekik hogy max kaland lehet, erre valaki belement a kalandba valaki meg elutasított, hogy ő csak komoly kapcsolat, pedig bejött a nő, de valahogy attól írtózok, hogy függjek valamilyen formában egy nőtöl...
2023. ápr. 13. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó és boldog vagy, akkor hol a gond? Nem muszáj mindenkinek párkapcsolatban lenni.
2023. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Érdemes lenne elgondolkodnod, miért érzed annak, hogy függenél, ha kapcsolatban lennél? Mert a függés szó ugye kiszolgáltatottságot jelent és azért ez nagyon nem kötelező velejáró. A kötődéstől való félelmek általában gyerekkorban alakulnak ki.

Egyébként persze, amíg nem zavarsz senkit, a te dolgod, csak az a kérdés, téged nem zavar-e. Az emberek meg szeretik saját magukat, értékrendjüket, vágyaikat... stb. egyetemesként tálalni és beleszólni akár jóindulattal "segíteni". És mivel a többség szeretne társat, családban élni, furcsa nekik, ha valaki nem. De ha stabil az önismereted, szerinted jó döntést hoztál, akkor bátran kommunikáld azt.

2023. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0 vagyok és nő !!! Én csak jól érezni akarom magam mással ,max egy két közös progi éskész részemről !!!
2023. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bizalmatlan vagy. Majd egyszer változik...
2023. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha valaki 40 évesen ennyire képtelen kötődni, az sose fog változni, csak rosszabb lesz.
2023. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Nem vagyunk egyformák.


Csak ne a szokásos forgatókönyv legyen, hogy pár év múlva felcsinálsz valakit utódért, mert megcsap a halál szele.

2023. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. Abszolút nem ilyen típus vagyok...
2023. ápr. 13. 10:54
 8/18 A kérdező kommentje:
10 éve volt barátnőm, kb. egy évig bírtam, nem bírtam azt, hogy én szeretnék valamit csinálni de ő, akkor menjünk ide, akkor találkozzunk, akkor csináljuk ezt stb... és nem az volt amit én szerettem volna.... Lehet önző vagyok de ez a függés eléggé beteggé tett
2023. ápr. 13. 10:56
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem függés, ez az alkalmazkodás. Te alkalmazkodásra vagy képtelen.
2023. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9. Részben igen de szeretek egyedül lenni napokon át, az nyugtat meg, szóval lehet ilyen Washington Budapest párkapcsolat jó lenne
2023. ápr. 13. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!