Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 +-os párkapcsolatban, ismerkedésben tapasztalatlan férfinak hol érdemes ismerkednie? Külsővel nincs probléma csupán nehezen megy az idegenek előtt történő megnyílás.

Figyelt kérdés

#ismerkedés, társkeresési lehetőségek
2020. okt. 25. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, csak minél többet csinálja. Kell a gyakorlás. Illetve fontos az a tudat, hogy mindig van más lehetőség.
2020. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Kórusban, kiránduláson, nyelviskolában, ...
2020. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a hol a lényeg, hanem a hogy.
2020. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1: Nekem nincs meg ez a tudatom.

Úgy kb. 10 évente egy ember kezd vonzani.

Ha az kosarat ad, akkor nincs másik lehetőségem.

Egyszerűen nem tetszenek az emberek.

2020. okt. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4:

Valahogy én is így...

F.

2020. okt. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban minél több idegenekkel történő beszélgetést, szituációt kellene próbálni, érdeklődésnek megfelelő netes fórumokon, csoportokban ismerkedés stb. A barátnőkeresésre nem kell rágörcsölni.

A gyakorlást illetően pszichológus tudna segíteni.

2020. okt. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos ebben a korban amiatt sem egyszerű már az ismerkedés mert a legtöbb nő férjezett vagy élettársi kapcsolatban él vagy pedig csak szimplán komoly párkapcsolata van.

Ahogy az egyik hozzászóló is írta én is azt tapasztalom hogy nagyon kevés azaz ember akivel egyszerre meglenne a kölcsönös külső szimpátia és belső vonzalom. Ha valamelyik félből akár az egyik is hiányzik akkor nem igazán van értelme illetve nem is nagyon lehet egy párkapcsolatot kialakítani az adott illetővel.

2020. okt. 26. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen most mit szeretnél, elindulni és ismerkedni, vagy azt elmagyarázni: "miért is nem érdemes" hiszen "ez és ez van"?
2020. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretnék ismerkedni és komoly párkapcsolatot kialakítani csupán összefoglaltam az ehhez kapcsolódó tényeket is melyekre az egyik válaszadó is részben kitért.
2020. okt. 26. 08:36
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Sok negyvenhez közeli, egyedülálló hölgy van.
2020. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!