Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak közt edzőteremben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt edzőteremben van aki hiába izmos, évek óta nem talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy persze nem ezért sportol ez érthető, de azért az edzőtermi emberek nők férfiak mégis valamennyire nagyobb eséllyel egymás esetei legalábbis külsőre.


Ennek ellenére van olyan hogy egy férfi már esztétikusan izmos külsőt csinált magának, de ennek ellenére mégsem sikerül párkapcsolatot kialakítani?


Vagy ez kizárt, és valahogy úgyis összegabalyodik egy fitneszes csajjal vagy egy nem fitneszessel?



2023. ápr. 13. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van
2023. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nem talál. Sőt homoszexuálisok is járnak kondizni, szóval olyan is van, aki nem keres.
2023. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bnőhöz nem csak izmok kellene.
2023. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés csak megadja a lehetőséget arra, hogy könnyebben észrevegyenek. Utána úgy is azon fog múlni, hogy mennyire jók a szociális készségeid, mennyire vagy intelligens (iq/eq). Ezek nem feltétlen a teremben fognak fejlődni, kivéve ha közösségi térként tekintesz rájuk, akkor ezekből is ragadhat valamennyi rád, ha vannak hasonlóan nyitott emberek a teremben.
2023. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én. Éveken keresztül jártam terembe, nem sikerült barinőt találnom. Sokáig egyedül voltam. A sors fintora, hogy amikor hagytam a fenébe az egészet, akkor lett csajom😃
2023. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom mi az összefüggés az izomtömeg és a nőkkel való tisztelettudó, előzékeny és értelmes bánásmód között, de majd valami sovány önutáló gyík biztos kioktat róla engem rögvest.
2023. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak, az agyonszteroidolt férfiaknak sok nőnek nem jön be, nemhiába nagyrészüknek nincs párja. Ha mégis, akkor 50% aszexuális.
2023. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg csomo ferfi azert kezd el edzeni hogy 10 evvel fiatalabb noket szedhessen fel, csakhog, oda lóve is kell es hat minden pasassal meg kell kuzdeni. Kozben nem adja lejebb, csomo korabeli not elutasit, mert neki a 20 eves gyerektelen fitneszkiralynő jár
2023. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen is, a nők nagy többségénél nem az egyetlen követelménye egy párkapcsolatnak az izmos test.
2023. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az edzőterem pont a legrosszabb hely ismerkedni. És nem csak azért, mert nem ismerkedni járnak oda az emberek. Hanem azért is, mert az pont egy olyan közeg, ahol semmit nem jelent ha izmos vagy. Tegyük fel te egy átlagnál izmosabb, sportos ember vagy. Bemész a terembe és garantáltan lesz legalább egy valaki, aki kétszer izmosabb nálad. Úgysem tudsz kitűnni úgymond.
2023. ápr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!