Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme volt játszmázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt játszmázni velem? Miért nem lehetett normálisan viselkedni 25 évesen?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal Bumblen, és ahogy haladt az nekem túl gyors volt férfiként..:D


Még 2 napja se beszélgettünk, de már megtervezte az első 3 randinkat, folyamatosan üzenetekkel bombázott, ha nem írtam vissza 2 óráig mert dolgoztam vagy más dolgom volt, már jött tőle több másik üzenet, hogy már nem érdeklem, vagy már nem gondolok rá?


Illetve olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy velem álmodott, meg rosszabbul aludt el ha nem velem beszélt este.


Így ismerkedés alatt, és még randi előtt nekem ez kezdett sok lenni, egyszerűen nem szeretem az ilyen fajta ismerkedést, amikor a másik nem hagy levegőhöz jutni.


Közben folyamatosan célozgatott rá, hogy milyen jó lenne, ha meglepetés SMS-eket küldenék neki, meg ha én is úgy csinálnék, hogy ha ő nem ír vissza, akkor többször ráirok, kezdett ebből elegem lenni, aztán egyszer csak nem írt vissza.


Mondom nem is baj, így legalább nem kell egyenesen leépítenem, erre ma reggelre jön az üzenet, hogy látom, kösz, hogy kerestél, minden jót, és letiltott :D


Nyilván azt kifogásolta, hogy nem írtam neki többször amikor nem válaszolt :D


Csak nem értem, hogy 25 évesen ez kit miért tesz boldoggá? Mit várt, hogy majd körberajongom, mint egy szeretetéhes kutya, úgy, hogy még nem is találkoztunk? De még ha találkoztunk volna se érteném, hogy miért kéne ennyire megfolytanom a másikat :D


2023. ápr. 14. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Arra tökéletesen jó volt, hogy megmutassa neked, hogy alkalmatlan normális kapcsolatra és kommunikációra ennyi idősen.
2023. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nőnemű, ráadásul még csak 25 éves, tehát kislány. Emiatt egyszerűen muszáj neki játszmázni.
2023. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem játszmázás volt, hanem ő ilyen alkat. Férfiban is találkoztam már hasonlóval, már akkor halál szerelmes, amikor csak megsejti, hogy talán, egyszer lehet ebből valami.
2023. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én fogadni mernék hogy netfüggő és nem dolgozott normálisan.
2023. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyentől menekülni kell. Az egyik exem (férfi) szintén nagyon tapadós volt már az elején, végül egy toxikus, folyamatosan féltékenykedő kontrollmániás pár lett belőle. Aki már az elején ilyen, attól ne számíts semmi jóra.
2023. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan tök éretlenek egy kapcsolatra. Hidd el, harmincasokból sem nehéz kifogni ilyet, és nem csak nőből.
2023. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Sok az ilyen beteg.amikor meg én ignorálok ilyeneket elhordtak mentális zavartnak.
2023. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő home officeban dolgozik, vagy olyan helyen, ahol folyton netközelben tud lenni és ráér ilyenekre, hogy játszmázzon. Nem benned van a hiba, benne sem feltétlenül. Csak nem egymást keresitek. Ennyi. :)
2023. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
#8 ebben mi a játszmázás? Szerintem tök korrektül őszintén elmondta, hogy neki mire van szüksége, csak a kérdezőnek ez érthető módon túl sok. A játszmázás inkább az, mikor valaki húzd meg-ereszd meget játszik.
2023. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es,

Az a része a játszmázás, hogy megsértődött, nem kereste a kérdezőt, majd szemrehányóan megegyezte, hogy nem is írt neki. Oké, hogy elmondta, mit szeretne, de ezt nem zsarolhatja ki valakiből, akiből nem jön természetesen, ugyanis nem vagyunk egyformák. Ha kereste volna, lehet azt kapta volna a kérdező, hogy csak kérdésre tudott neki írni. :D

Ez iszonyú gyerekes. És tapasztalatból mondom, mert fiatalon én is viselkedtem hasonlóan, nyilván semmilyen pozitív hatása nem volt ennek.

2023. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!