Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbeszéltük egy csajjal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük egy csajjal a találkozót, hogy elmegyünk együtt sétálni, erre az lett belőle hogy utólsó pillanatban még szólt 2 másik fiú barátjának aztán 4-en elmentünk egy kocsmába? Ennek mi értelme van, akkor mondja el hogy nem akar semmit tőlem.

Figyelt kérdés
Persze elmentem, mert nem akartam megsérteni, hogy menjen akkor velük ahova akar, de kajakra semmi értelme nem volt, vagy lehet ott döntötte el hogy mégse lesz közöttünk semmi, erre tudok gondolni. Mert amiket irt meg az alapján úgy tünt, hogy akar tőlem valamit.

#csaj #elmentünk #kocsmába
2023. ápr. 1. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezek alapján még egy „körre” sem vagy neki elég. #foursome

Amúgy akkor és ott, miért nem mondtad azt neki, hogy te csak nőkre vagy nyitott? Engem érdekelt volna a csaj spontán reakciója. :D

2023. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

ügyes. én se mennék sétalgatni hidegben egy smuciggal.

inkább a haverok es kocsmázás. örülj hogy legalább bevett a tarsaságba.

2023. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet valamelyik barátja mondta neki, hogy nem a legjobb ötlet, ha első randin elmentek kettesben sétálni, hiszen nem is ismer és innen jött az, hogy elsőre legyen ott két barátja a biztonság kedvéért. Ha ez van a háttérben, szerintem jobb lett volna azt javasolni, hogy kettesben üljetek be inkább valahova, nyilvános helyen találkozzatok. Így nem tudtatok úgy beszélgetni. De ha azt érzed rajta, hogy még mindig akar tőled valamit, akkor simán lehet, hogy így is van és nem ezzel akart lerázni.
2023. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Huuu de kínos, baszki :D Szerintem ne strapáld magad, hogy miért csinálhatta ezt, a lényeg, hogy ez egyértelműen kosarat adott.
2023. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden nőnek randi vagy hódítás egy séta egy pasitol.

Van ez igy.

2023. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De még ha én kezdeményezem ezt a találkozót vagy hívhatjuk randinak mindegy, akkor megértem hogy kosarat ad, de így hogy ő akarta, na mindegy érthetetlenek ezek a nők...
2023. ápr. 1. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Mondtad, hogy randi? Ha nem, akkor a te hibád. Semmi gond, tanulsz belőle, legközelebb világos leszel.


Ha nem randi, akkor ez rendben van. Hacsak nem volt előre megbeszélve hogy pl lelkiztek és csak kettesben legyetek. Gondolom ilyen sem történt.

2023. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem illettünk volna össze egyébként. Nekem se jött be annyira csak gondoltam próba szerencse.
2023. ápr. 1. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy hasonló, ott a lány másik négy barátnőjét is hozta, tehát összesen velem együtt hatan voltunk....mondjuk ott a lány eléggé ferdített magáról, eloben totálisan máshogy nézett ki, kb negyed óra séta után meguntam és jobbra fordultam ott, ahol ők balra :DDD
2023. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
A fiú barátai jobban néztek ki mint te? Az tök ciki. Azokkal biztos kefélgetni szokott. Téged csak megalázni hívott el kocsmázni!
2023. ápr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!