Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban létezik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban létezik még olyan nő aki nem felszínes? Nem számít neki se a külső se az anyagiak, csak a férfi belső értékeit nézi és abba szeret bele?

Figyelt kérdés

Elvileg ez lenne a normális, ez a közhiedelem hogy a nők ilyenek, csak a férfiak a felszínes dögök. A nők elvileg tündérek, akiknek elég ha egy férfi "normális". És még normális pasit sem találnak mert nincs.

Ez van a közhiedelemben, de a valóság pedig az, hogy nem ismerek egyetlen ilyen nőt sem aki a férfinak csak a belső tulajdonságait nézné.

Létezik egyáltalán ilyen?



2023. ápr. 16. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Léteznek, csak nagyon kevesen vannak, és azok már mind rég foglaltak.
Léteznek és vannak is csak te nem veszed észre őket, mert szemellenzővel jász.
Nem léteznek, ez az egész csak egy hazugság.
Nem léteznek, és nem is kellene hogy létezzenek, te valamit nagyon félreértelmeztél.
35 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az első, ami mindenkit megfog a külső!!! Mindkettő nemre vonatkozik ez.

Te lennél olyan nővel, aki nem tetszik, akitől a hányinger kap el? Nem. Akkor miért várod el, hogy lefeküdjönek veled olyan nők, akiknek nem tetszel?

Nem vagy te kiváltságos. Szépen szállj le a földre.

2023. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek számít a külső, ezen nincs miért fennakadni, egyszerű evolúciós okai vannak. Az viszont tény, hogy az utóbbi években a közösségi média hatásai miatt talán indokolatlanul nagy jelentőséget tulajdonítanak neki az emberek.
2023. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ez lenne a normális?? Minden embernek számít a külső, bizony a nőknek is, ez teljesen alap és teljesen egyértelmű is. Vicces, hogy szerinted az a normális, ha a pasik nyugodtan választhatják a számukra vonzó nőt, míg a nők érjék be akárkivel, nem számít ha a hányinger fogja el őket a másiktól, ők csak ne akarjanak olyannal együtt lenni, aki neadjisten még vonzó is számukra..🤦🏻‍♀️
2023. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Jelen.

Vagyis kell, hogy tetszen nekem, de nagyon sokféle srác tetszett már, akik objektíven nézve vagy a média szemszögéböl vagy az összes barátnöm szerint nem vonzóak. Kövér, vézna, kopasz, tyúkmellű, alacsony, pattanásos stb.

Elsősorban a belső számít, az viszont nagyon.


Van párom, ne írj rám.


(Nagyon vonz a párom, de a barátnőimnek nem tetszik. Nem gazdag, csóró egyetemista, mint én.)


22N

2023. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A belső értékeibe szeretsz bele annak aki TETSZIK!... ha valaki egyáltalán nem tetszik és nem vonz azt hiába szereted meg vagy kedveled nem lesz belőle jól működő kapcsolat vagy nagyon kicsi az esély rá. Ezt kellene felfognod.
2023. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jo belso ertekeid lennenek, akkor te tarolnal a vak csajok kozott. De gyanitom nekik sem kellenel. Ezt mivel magyarazod?
2023. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó (és egyben helyes) válaszlehetőség miatt gyanús, hogy troll vagy, de azért válaszolok.


Nem az a normális, amit írsz, de ha ilyen gondolataid vannak, akkor is miért csak a nőkre terjeszted ki? Férfiak részéről nem ez lenne a normális?


Amúgy a legtöbb nő úgy működik, hogy nem tud szexuális vonzalmat érezni olyan ember iránt, aki nem tetszik neki külsőre. Értsd úgy, hogy olyan, mintha neked nem állna fel a farkad, akárhogy próbálkozol.

Aki nem fogja fel, hogy ez egy természetes dolog, és testi reakciókat kíván kamu erkölccsel felülírni, az minimum buta. Ha még piszkálja, netalán még bántja is azt, aki nem így teszi, akkor még szemét is.

Újból mondom, kopogtass a férfiaknál is, ők is szépen nyomuljanak csak iszonyatosan ronda, taszító, de aranylelkű, csodálatos nőkre, hiszen az a normális, ha belső és a lelki összhang számít. Az nem működik, hogy mondjuk nekem, mint nőnek innentől nem számít, aztán egy ronda gyökér viszont lihegve, megvadulva, kivörösödött fejjel élvezkedik a testem kinézetére és áldja az eget, hogy talált egy ilyen madarat, mint én, aki nem "felszínes".

2023. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem az összes olyan pasi kidobott vagy megcsalt, akivel mindent feleztem, én is írtam nekik, nem csak rájuk vártam, kedveskedtem ajándékokkal stb. A kőgazdag sportos pasik meg csorgatják a nyálukat utánam. Úgyhogy ennyi csalódás után én már inkább “beleülök a jóba”, minthogy megint kitegyem a lelkem valakiért, aki aztán úgyis csak átbasz. A férfiak nem tudják megbecsülni az ilyen nőket.
2023. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt vagyok!

150 kg vagyok!

Randizunk?

2023. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem létezik, nyugi. Az, hogy soha életedben nem szeretett senki nem azért van, mert szeretetetlen vagy, és rossz a közeledben lenni, hanem azért, mert a bolygó összes nője egytől egyig mind üres lelkileg, és ezért képtelenek meglátni benned a sok jó tulajdonságot. Nyugodtan aludhatsz éjszaka.
2023. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!